Przeczytasz w 3 min 13 mar 2021

PUMA x PEANUTS – komiksowe postaci witają w świecie mody!

tekst: Barbara R.
puma x peanuts
Przeczytasz w 3 min

PUMA x PEANUTS już jest! Kultowa marka połączyła siły z jedną z najpopularniejszych serii komiksów wszech czasów – przekonaj się, co wynikło z tej niezwykłej, wesołej współpracy!

Kiedy w 1950 r. Charles M. Schulz kreślił pierwsze szkice swojego komiksu, zapewne nie przepuszczał, że jego bohaterowie skradną serca kolejnych pokoleń. Tymczasem, Charlie Brown, Snoopy i reszta gangu Peanuts odcisnęli trwały ślad w popkulturze.  Po 70 latach i prawie 18 tysiącach komiksów, gang Peanuts nadal cieszy się popularnością, ma rzesze wiernych fanów, a co najważniejsze – inpiruje. W tym sezonie zagościł więc nie tylko na kartach komiksów, ale również na ubraniach, butach i dodatkach Puma.  Nowa, wyjątkowa kolekcja PUMA X PEANUTS jest, podobnie jak Snoopy,  pełna charakteru i wyobraźni, a jednocześnie przepełniona pewną nostalgią. 

Kolekcja PUMA x PEANUTS dla małych i dużych trendsetterów

W kolekcji PUMA x PEANUTS klasyczna odzież uliczna z charakterystycznymi sportowymi elementami zyskała nowy wymiar, dzięki zabawnym grafikom. Kultowe postaci:  Snoopy, Woodstock i Charlie Brown goszczą na koszulkach, bluzach, spodniach i modnych akcesoriach: od plecaków po czapki z daszkiem. Komiksowi bohaterowie znaleźli także swoje miejsce na ponadczasowych modelach sneakersów: Future Rider i Ralph Samson.

Dla dzieciaków, które dopiero poznają przygody gangu Peanuts, marka przygotowała propozycje z komiksowymi postaciami grającymi w różne dyscypliny sportowe. Dziewczynki i chłopcy mogą więc wybierać pomiędzy klasycznymi dresami, a swój outfit uzupełnić czapką, plecakiem lub butami sportowymi Mirage Mox i Ralph Sampson.

Ta kolekcja pokaże Ci największą wartość sportu – Puma International Game >>>

Powrót do formy z Guess – kolekcja activewear, która ucieszy każdą fankę fitnessu >>>

Vans x Opening Ceremony – odkryj checkerboard na nowo!>>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły