russell athletics

Russell Athletic – poznaj nową markę w naszej ofercie

Barbara R. - 28/05/20

Kultowa amerykańska marka podbija ANSWEAR! Jeśli uwielbiasz sportowy styl, nie możesz tego przegapić – poznaj historię Russell Athletic i zobacz, jakie ubrania oferuje!

Russel Athletic to amerykańska marka sportowa powstała w Kentucky. Pojawiła się w 1902 r. i od początku oferowała produkty dla różnego rodzaju dyscyplin sportowych: amerykańskiego futbollu, koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej. Dziś brand dostarcza ubrania dla wielu drużyn sportowych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, jego projekty noszą także uczniowie prestiżowych amerykańskich szkół i uniwersytetów. Teraz ta kultowa amerykańska marka ma szansę pojawić się w Twojej szafie!

Co znajdziemy w ofercie Russell Athletic?

Russell Athletic oferuje przede wszystkim najwyższą jakość materiałów oraz komfort nie tylko w trakcie uprawiania sportu, ale również na co dzień. Marka proponuje klasyczne i ponadczasowe ubrania zarówno dla kobiet i mężczyzn. Fani casualu odnajdą tutaj gładkie obszerne bluzy, modne legginsy i kolarki czy proste T-shirty w energetycznych letnich kolorach. Produkty Russel Athletic wyróżniają się uniwersalną formą, dzięki której możesz łatwo tworzyć różnorodne zestawy na każdy dzień. Wyraziste logo, charakterystyczne emblematy i nowoczesne elementy to mocne punkty najnowszej kolekcji.


Jak łączyć kolory w 2020? Zestawy, które musisz wypróbować tego lata>>>

Family Time! Ubrania i dodatki na chwile spędzone z bliskimi>>>

5 elementów, które sprawią, że poczujesz ducha streetwearu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear