kolekcja answear lab

Savage not average – dlaczego warto wznieść się ponad przeciętność?

Barbara R.
|
05 sierpnia 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Zaufaj sobie, wyjdź ze strefy komfortu, nie zważając na to, co powiedzą inni, odważ się na życie po swojemu. Najnowsza kolekcja answear.LAB manifestuje to, co doceni każda kobieta: wolność, spontaniczność i ponadprzeciętność.

Ponadprzeciętna!

Właśnie taka jesteś, jeśli cenisz wolność i własne zasady, lubisz wyróżniać się z tłumu i, niczym kot, chodzisz swoimi ścieżkami. Nie ma w tym nic złego ani niestosownego. Nie powinnaś przepraszać ani wstydzić się swojej oryginalności i indywidualności – jest to raczej powód do dumy. Niestety, bycie ponadprzeciętną nie jest takie proste. Po pierwsze, tworzenie własnych reguł i życie według nich może narazić Cię na krytykę, niesprawiedliwe opinie głoszone przez mędrców patriarchatu i brak zrozumienia przez otoczenie. Po drugie – im bardziej wybijasz się z tłumu, tym więcej stawiasz przed sobą wymagań, nieustannie pracujesz nad sobą i pragniesz się rozwijać. Głowa do góry! Nie bacząc na to, co mówią inni, podążaj za marzeniami i pragnienia, ciesz się swoim życiem, nie wstydź się tego, kim jesteś. I absolutnie, nigdy się nie poddawaj ani nie pozwalaj się stłamsić. Jesteś silna, jesteś wolna, jesteś ponadprzeciętna!

Dzikość w sercu i w modzie

„Savage not average” wybrzmiewa w najnowszej kapsułowej kolekcji answear.LAB, w której trudno nie dopatrzyć się inspiracji nieposkromioną, dziką naturą. Pustynne kolory ziemi  przetykane ognistymi barwami, naturalne tkaniny ze swoją surową fakturą, etniczne motywy i zwierzęce printy…  Bycie ponadprzeciętną wymaga bowiem odwagi, wyjścia ze strefy komfortu, wreszcie, zaufania swoim instynktom i pokazania „dzikiego oblicza”. Tak w swoim wyglądzie, jak i w sercu! Właśnie z tego założenia wyszły twórczynie answear.LAB, tworząc kolekcję klimatem wpisującą się w rozpalone słońcem sierpniowe dni.