Najlepiej jest… w drodze! Answear.LAB o odwadze, wolności i wytrwałości w dążeniu do celu

Barbara R.
|
21 lipca 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Tym razem Answear.LAB skupia się na nie celu, a na dążeniu do niego. O bezcennych doświadczeniach życiowej drogi, niezależności, odwadze i wytrwałości opowiada najnowsza kapsułowa kolekcja marki – My Way.

Szybciej, intensywniej, dalej. Byle do celu! Tymczasem sama droga może być równie ekscytująca. Kogo spotkasz na swojej trasie, jakie przygody przeżyjesz, co poczujesz?

Twoja droga – Twoje zasady

Świetnie, że odważnie kroczysz swoją ścieżką, która nie zawsze jest utartym szlakiem. To ważne, abyś podążała za własną intuicją i przekonaniami. Życie w zgodzie z samą sobą jest najpełniejsze, nawet jeżeli wiąże się z kontrowersjami i niezrozumieniem ze strony innych. Trudno, droga do celów, marzeń i aspiracji nie zawsze jest gładką, szeroką i prostą autostradą. Częściej bywa wyboistym, pełnym zakrętów traktem, na którym być może przewrócisz się niejeden raz. To nic, jeśli potem od razu się podniesiesz, otrzepiesz pył z kolan i dalej wytrwale pójdziesz przed siebie.

Życie to droga!

To Twoje życie – Twoja droga. Gdzie prowadzi? Tego nie wiemy, choć Ty zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę. Cele są przecież jasne, jednak dążenie do nich wymaga sporej odwagi, konsekwencji i podnoszenia się po upadkach. Nigdy nie wiadomo, co przydarzy Ci się za zakrętem. Jednak w tej życiowej trasie nie skupiaj się wyłącznie na kolejnych punktach – spełnionych celach i marzeniach. Droga jest wartością samą w sobie, podczas której do Twojego bagażu trafiają kolejne bezcenne doświadczenia, przeżycia i emocje. Zastanów się – podczas jazdy samochodem czy pociągiem, kolejnej dalekiej podróży z najciekawszymi obserwacjami, widokami, ludźmi możesz spotkać się po drodze. Tak samo jest w życiu. Nawet, jeśli z różnych powodów nie osiągniesz zakładanych celów, nie jesteś na straconej pozycji. Nauczyłaś się, doświadczyłaś i poznałaś przecież tak wiele! Możesz czuć się spełniona.