Przeczytasz w 2 min 23 gru 2022

She is magic – czaruj, wierz, inspiruj

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

To nie jest opowieść o zwykłych kobietach. Najnowsza kolekcja Answear.LAB stawia na kobiety,  które są źródłem inspiracji – w których tkwi prawdziwe życie, energia, nadzieja… Choć oryginalna, każda z nich jest magiczna i tajemnicza, każda stawia na rozum, jak i serce.

Uwierz w magię

Podczas najkrótszych dni w roku, kiedy częściej niż promienie słońca towarzyszy nam blask księżyca, łatwiej zwrócić nam się ku temu, co tajemnicze, z pozoru nieosiągalne, magiczne.  A Ty, wierzysz w magię? Pamiętaj, że możesz zdecydować, czy wpuścisz ją do swego życia, a może pozwolisz panować logice, materii, światu fizycznemu. Wszystko zależy od Ciebie! Magię możesz akceptować, tolerować, doświadczać, wreszcie używać, czując pełnię swojej mocy i sprawczości.

If you do not believe in magic, you will never find it.

Logiczne myślenie jest przydatne, ale czasem warto dojść do głosu innym zmysłom. Może teraz jest właśnie ten moment? Wycisz swój umysł, zaufaj intuicji. Magia i czary dzieją się – wystarczy tylko stworzyć odpowiednią przestrzeń wokół i wewnątrz siebie.

You are magic

Czaruj i daj się oczarować! Kolekcja She is magic została stworzona dla tych kobiet, które nie boją się używać tkwiącej w nich magii. Mają chęć zmieniać coś w swoim życiu, są pełne nadziei i miłości, ufają intuicji – dlatego odważnie przyjmują to, co przyniesie im los. Różnorodne przeciwności, porażki, potknięcia nie przerażają ich, a raczej kształtują ich charakter i wzbogacają ważne życiowe doświadczenie. Mają wybór. Rozdają karty tarota, ale i odkrywają je, czując moc i będąc gotowymi na wszystko.W jej duszy jest magia,

Ogień w jej oczach.

Zostawia trochę blasku,

Gdziekolwiek wędruje.

Przeczytaj inne artykuły