Przeczytasz w 3 min 10 gru 2022

I can and I will – na przekór zasadom

tekst: Izabela C.
Przeczytasz w 3 min

W trudnych chwilach należy zachować determinację, zaufać intuicji i uwierzyć w swoje zdolności. Reguły? Czasem warto je złamać, niedostosować się do zaleceń, wyznaczyć własne zasady gry. “I can and I will” powtarzaj te słowa za marką Answear.LAB.

Chwila rozluźnienia po spotkaniu ze znajomymi. Z kieliszkiem prosecco w dłoni zajmujesz całą kanapę, bo czujesz się prawdziwą królową życia. Nie zwracasz uwagi na to, czy sukienka się dobrze układa, czy się pomnie lub odsłoni o 2 centymetry za dużo Twojej nogi. To Twój czas i Twoje życie. Za chwilę pójdziesz dalej, pewnym krokiem, mając gdzieś obowiązujące reguły.

If you obey all the rules, you miss ale the fun

I can and I will – nowa kolekcja Answear.LAB

Tworząc kolekcje Answear.LAB prowadzi dialog z kobietami i namawia je do tego,  by były odważne i zuchwałe w dążeniu do realizacji swoich planów i marzeń. Aby nie bały się konfrontować swoich pomysłów z rzeczywistością. Nie gasiły w sobie energii do działania tylko dlatego, że ktoś ma inny pogląd na ich życie. Wreszcie, aby nie bały się popełniać błędów. Jeśli masz już serdecznie dość swojego strachu, niepewności, trudności w podejmowaniu decyzji, odpowiedz sobie na pytanie: co zrobiłaby na Twoim miejscu osoba, którą chcesz być? 

W kolekcji I can and I will puszczamy wodze fantazji i snujemy rozważania o odwadze, samowystarczalności, pewności siebie. Wyobraź sobie, że podejmujesz decyzje samodzielnie, nikomu się z nich nie tłumacząc ani nikogo nie prosząc o pozwolenie. Podążasz bez wyrzutów sumienia za swoją intuicją, robisz to, co jest dla Ciebie wartościowe. Realizujesz własne pragnienia i nie przejmujesz się osobami, które próbują zgasić Twój zapał…

Błyszcząc na własnych zasadach

I can and I will – możesz mówić wkładając satynowy różowy garnitur. Kolekcja Answear.LAB została przygotowana z myślą o nadchodzącym świąteczno-sylwestrowym sezonie, podczas którego możesz czuć się elegancko i seksownie, a jednocześnie nadal być wyluzowana. Połyskliwe materiały współgrają z podkreślającymi mocną sylwetkę fasonami i głębokimi odcieniami różu, butelkowej zieleni i czerni, odznaczającymi się na tle grudniowej nocy. Zwieńczeniem jest tutaj biżuteria: odważna, wyrazista i zjawiskowa, która przyciąga wzrok. Niech wszystkie spojrzenia będą skierowane na Ciebie!Przeczytaj inne artykuły