Stworzone w USA, noszone wszędzie – jesień należy do tej kultowej pary!

Izabela C.
|
08 września 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Jeansów, oczywiście. Model 501 marki Levi’s to rzecz kultowa i nieprzemijająca, co udowadnia najnowsza kampania brandu.

Niebieski jeans na złotą jesień?

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego i rychłą wizją nadejścia kalendarzowej jesieni, uderzamy w nostalgiczne tony – z chęcią wracamy do tego, co sprawdzone, dobre i kultowe. Co znane od pokoleń. Co nosili i uwielbiali nasi rodzice, my- zarówno jako nastolatkowie i jako dorośli oraz co z pewnością pokochają nasze dzieci. Levi’s 501. Ta para jest tak doskonała, że nie musi się zmieniać. To świat dostosowuje się do niej.Za co kochamy Levi’s 501?

Ich historia rozpoczęła się w 1873 r. – wówczas to kreatywny amerykański duet w osobach kupca Levi Straussa i krawca Jacoba Davisa opatentowali nową formę roboczych spodni wykonanych z denimu i dodatkowo wzmocnionych nitami. Tak narodziła się legenda – Levi’s 501! Uwielbiamy je za ponadczasową “demokratyczną” formę. To, co kiedyś było noszone przez robotników, dziś zakładają wszyscy, począwszy od gwiazd z czerwonego dywanu i rockowych buntowników, kończąc na studentach, pracownikach korpo, gospodyniach domowych… Każdy, kto chce podkreślić swoją oryginalność i indywidualizm, może to zrobić na denimowym płótnie 501. Teraz i za kilka sezonów, gdyż te jeansy przetrwają wiele. Jesienią połącz je z denimową kataną i kolorowymi botkami na słupku. Albo zestaw z prostym T-shirtem, tworząc minimalistyczny ikoniczny look. Noś tak, jak lubisz.

Inspiratorzy Levi’s w wyjątkowej kampanii

W tym roku kultowy model marki świętuje 149. urodziny. Z tej okazji Levi’s zaprosił do kampanii piątkę inspirujących wizjonerów, którzy podzielają wartości marki, a ich pasja, zaangażowanie i kreatywność doskonale odzwierciedla ducha denimowego klasyka.

Hailey Bieber – modelka, przedsiębiorczyni, a od niedawna youtuberka. Tworzy połowę jednej z najbardziej rozpoznawalnych power couple, pojawia się na okładkach modowych magazynów i w niezliczonych kampaniach.

Peggy Gou – kiedyś była modelką (pozowała m.in. w Harper’s Bazaar) dziś jest światowej sławy Dj-ką, która czaruje słuchaczy nowoczesną wizją muzyki house inspirowaną klasycznymi dźwięków. Mieszkająca w Berlinie Koreanka jest kompozytorką i producentką muzyczną w jednym, a pasja muzyki pochłania ją do reszty.

Barbie Ferreira – jako 18-latka opuściła rodzinny dom, by podbijać świat i spełniać swoje marzenia. Po drodze próbowała swoich sił w modelingu, jednak jej prawdziwym powołaniem okazało się aktorstwo.

A$AP Nast – człowiek “orkiestra”, czyli projektant, artysta, model i założyciel legendarnego hiphopowego kolektywu A$AP MOB. Swoją przygodę z szeroko rozumianą sztuką i kulturą zaczynał od muzyki, jednak szybko okazało się, że jego szósty zmysł działa równie świetnie w obrębie rapu, jak i mody.

Marcus Rashford – napastnik Manchesteru United po mistrzowsku porusza się nie tylko na boisku, ale również w świecie filantropii. Swoje działania koncentruje na walce z ubóstwem żywnościowym oraz wyrównywaniu szans edukacyjnych – w tym celu założył Klub Książki. Jako ambasador fundacji FareShare pomógł w zdobyciu środków na 21 milionów posiłków dla potrzebujących dzieciaków.