okulary ray-ban

Stylowy home office? Tylko z okularami Ray-Ban

Izabela C.
|
01 marca 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Podczas pracy zdalnej warto zadbać nie tylko o swój look, ale przede wszystkim o  komfort. Narzekasz na zmęczenie oczu? Przetestuj nowe propozycje Ray-Ban, które mogą ochronić Cię przed szkodliwym promieniowaniem z urządzeń cyfrowych – sprawdź, na czym polega fenomen okularów ze szkłami z filtrem Blue Light!

To nie są żarty! Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem komputera czy smartfona – według badań z 2019 r. przeciętny Polak korzysta z Internetu ponad 6 godzin dziennie, tym samym narażając swoje oczy na szkodliwe promieniowanie światła niebieskiego. Dlatego w dobie powszechnej pracy zdalnej, marki, także te modowe, wychodzą z propozycjami, które mogą wpłynąć na Twój komfort i zdrowie. Nowa linia okularów Ray-Ban łączy w sobie innowacyjne rozwiązania i kultowy design udowadniając, że moda może być użyteczna.

Nowość od Ray-Ban – okulary z soczewką z filtrem Blue Light

Ray-Ban na bieżąco śledzi trendy i oczekiwania swoich klientów, dlatego jego nowości ucieszą osoby spędzające długie godziny przed komputerem. Nowa linia zawiera okulary do codziennego użytku dla osób bez wad wzroku, czyli tzw. „zerówki”. Produkty z filtrem Blue Light zostały zaprojektowane tak, aby ograniczyć narażenie Twoich oczu na niebieskie światło emitowane przez urządzenia cyfrowe*. W propozycjach marki znajdziemy modele Clubmaster i Hexagonal idealne na długie godziny pracy przed komputerem, jak również modele Round i Frank z fotochromową soczewką z filtrem Blue Light zmieniającą kolor z przezroczystego na szary przy zmianie oświetlenia – świetne do noszenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.  Propozycje od Ray-Ban nie tylko mogą zmniejszyć zmęczenie oczu, tym samym poprawiając Twój komfort podczas pracy przy komputerze, ale także zapewnią Ci stylowy i profesjonalny look w czasie wideokonferencji. W końcu, modele takie jak Clubmaster czy Aviator są już ikonami, rozpoznawalnymi i pożądanymi w świecie trendsetterek. Ich ponadczasowy design w połączeniu z ochroną oczu sprawią, że trudno będzie Ci się z nimi rozstać!

*o co najmniej 20% w przedziale 380-450nm

Z czym połączyć granatowy płaszcz? Wybieramy najmodniejsze akcesoria >>>

5 elementów, które Carrie Bradshaw nosiłaby w 2021 roku >>>

Masz styl, masz klasę,  masz te ruchy – masz Answear! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów