Przeczytasz w 3 min 06 mar 2021

Siła kobiet w wiosennej kampanii marki Dorina

tekst: Zofia O.
dorina
Przeczytasz w 3 min

Poczuj się dobrze sama ze sobą – wiosenne nowości od marki Dorina pozwolą Ci na komfort najbliższy Twojemu ciało. Sprawdź, co spośród bieliźnianych propozycji brandu wpadnie Ci w oko!

W nowym sezonie Dorina zachęca do samoakceptacji, pielęgnowania i rozwijania miłości do siebie, a także niczym nieskrępowanego wyrażania własnego “ja”. Propozycje marki uwzględniają kobiecą różnorodność nie tylko pod względem stylu – znajdziesz tutaj figi i biustonosze w szerokiej rozmiarówce, uwzględniające różne typy sylwetki i pełnione role. Od romantycznej koronkowej bielizny, po sportowe komplety i elementy dla przyszłych mam – z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Bielizna Dorina – nie tylko dla kobiecych aktywistek

Nowa kolekcja Dorina, pod pozorem romantycznych fasonów, koronek i barwnych materiałów skrywa drugie dno – kobiecą siłę, odwagę i wolę walki o lepsze jutro. Marka zainspirowała się ruchem aktywistycznym, aby stworzyć feministyczną kolekcję dla każdej kobiety, która ceni komfort, kocha swoje kształty i nie boi się manifestować swoich poglądów. 

Jakie buty do sukienki w kwiaty? Zobacz najmodniejsze połączenia tego sezonu! >>>

Biodrówki damskie – hit czy kit? >>>

Masz styl, masz klasę,  masz te ruchy – masz Answear! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły