Przeczytasz w 3 min 07 mar 2021

Wyraź siebie z kolekcją Reebok Unapologetically You

tekst: Izabela C.
reebok
Przeczytasz w 3 min

W okolicach Dnia Kobiet przedstawiamy Ci nową, bezkompromisową kolekcję Reebok, która przekracza granice i na nowo definiuje solidarność kobiet. Sprawdź, co zawiera Unapologetically You!

Nie musisz być taka, jak wszyscy – pielęgnuj swoją indywidualność i nie chodź na kompromisy. Właśnie takie przesłanie towarzyszy kolekcji Unapologetically You, stawiającą siostrzeństwo i siłę kobiecej solidarności na pierwszym miejscu. Reebok, poprzez różnorodne, dynamiczne i charakterystyczne fasony stara się dopasować do potrzeb kobiet, tak, aby każdego dnia mogły wyrażać siebie bez wpisywania się w odgórnie narzucone standardy.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Unapologetically You

Nowa kolekcja Reebok zawiera zarówno elementy sportowe, jak i bardziej lifestylowe, w których nie tylko pójdziesz na trening, ale będziesz mogła swobodnie spędzać czas wolny. Legginsy, crop topy i luźne joggery możesz dowolnie miksować i wkomponować w coraz to nowsze stylizacje. Co więcej, w nowoczesnych, jednokolorowych formach legginsów i topów  marka wykorzystała technologię Beyond The Sweat, która umożliwia odprowadzenie wilgoci na zewnątrz bez widocznych śladów na materiale. Siódme poty wyciskanie podczas treningu stają się więc tylko metaforą – możesz więc dawać z siebie wszystko bez utraty komfortu.

Z czym połączyć granatowy płaszcz? Wybieramy najmodniejsze akcesoria >>>

5 elementów, które Carrie Bradshaw nosiłaby w 2021 roku >>>

Masz styl, masz klasę,  masz te ruchy – masz Answear! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły