summer botanical story

Summer Botanical Story od marki Medicine – bo natury nigdy nie wychodzi z mody!

Justyna M. - 26/05/21

W sezonie letnim marka Medicine wkracza z drugą odsłoną swojej kolekcji przesiągniętej promieniami słońca, wolnością i bujną roślinnością. Zbliż się jeszcze bardziej do natury dzięki Summer Botanical Story!

Latem mamy jeszcze więcej sposobności ku temu, aby być bliżej natury, doświadczać jej na różnych poziomach i odkrywać jej uroki w całej okazałości. Esencją tej pory roku jest światło, kolory i bogata roślinność. To właśnie te akcenty znalazły się w kolekcji Summer Botanical Story, która odkrywa przed nami nieoczywiste formy oraz struktury. Propozycje Medicine pozwalają przedłużyć ulotność chwil i zachować piękne wspomnienia na dłużej.Uśmiechnij się do słońca wspólnie z Medicine!

Summer Botanical Story olśniewa bogactwem kolorów (od delikatnych pasteli po soczyste odcienie fioletu czy fuksji) i roślinnych, świeżych printów. Obok gładkich luźnych koszul i klasycznych szortów – naszego letniego towarzysza, pojawiają się wzorzyste sukienki z falbanami i marszczeniami, barwne T-shirty, zwiewne bluzki i spódnice. W kolekcji znalazły się  propozycje dla każdego, kto poza modą poszukuje w ubraniach wartościowego przekazu i świeżości, a jednocześnie nie boi się łamać utartych schematów. Miksuj wzory i kolory, puść wodze swojej wyobraźni i latem odważ się na więcej – w przyrodzie żadne połącznie nie jest przypadkowe.

Medicine wita wiosnę klimatyczną kolekcją Botanical Stories! >>>

Sukienki letnie do trampek – czy wiesz, jak połączyć te 2 elementy? >>>

Jakie buty do sukienki w kwiaty? Zobacz najmodniejsze połączenia tego sezonu! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear