2 dni pełne dobrej muzyki, odwagi i inspiracji – tak bawiliśmy się podczas “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”

Zofia O.
|
20 czerwca 2022
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

“Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com” już za nami! Bawiliśmy się tłumnie i hucznie, przy dźwiękach muzyki pełnej mocy i w towarzystwie inspirujących atrakcji. Radość, swobodna piknikowa atmosfera i niesamowita energia emanująca z każdego zakątka festiwalowej strefy – oto, co było grane! 

Magia miejsca

Łazienki Królewskie mają w sobie coś magicznego – dało się to wyczuć podczas “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”. To było prawdziwe święto muzyki! Przez dwa dni festiwalowicze bawili się na 10 koncertach – na scenie wystąpiły m.in. Brodka, Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Margaret, Paulina Przybysz. Festiwalowicze mogli ich wysłuchać solo, jak i razem, jako powstały specjalnie na tę okazję Women’s Voices Kolektyw, którego koncert w każdym dniu zamykał wieczór. Głos kobiet, które nie boją się śpiewać tego, co myślą, zabrzmiał na festiwalu niezwykle głośno i wymownie, zgodnie z hasłem Answear.LAB: „First: Be brave!”, które było także myślą przewodnią eventu.

First: Be Brave

To hasło przewijało się podczas 2 festiwalowych dni. Odwagę można było wyczuć na scenie, choćby podczas występów Marii Peszek czy Brodki, o odwadze można było usłyszeć i porozmawiać w festiwalowej strefie spotkań, wreszcie, można było ją zobaczyć w strefie Answear, w której zlokalizowany był pop-up store Answear.LAB. Ta młoda, bo istniejąca od 2 lat marka, od początku stawia na bezkompromisowość, odważną komunikację i niezależność. Stworzona przez kobiety dla kobiet, poprzez tematyczne kolekcje odważnie i głośno mówi o ich problemach, ambicjach, marzeniach, zachęcając do eksperymentów, budowania własnego świata i niestereotypowych wyborów. Na potrzeby festiwalu powstała limitowana kolekcja Be Brave będącą swoistą deklaracją kobiecej siły, sprawczości i autonomii.Inspirujące rozmowy

Emocji dostarczała nie tylko festiwalowa scena! Obok niej przez cały czas toczyły się ważne rozmowy i inspirujące spotkania z artystami. W strefie BE BRAVE pojawiła się m.in Natalia Przybysz. Z kolei podczas kolejnych paneli dyskusyjnych mogliśmy posłuchać Agi Korsak – Brand Dyrektor Answear.LAB, która zdradziła tajniki odważnego prowadzenia modowej marki.

Dla mnie naturalnym habitatem jest feminizm. Podstawą mojego feminizmu jest głęboki szacunek dla drugiego człowieka i nieustanne dążenie do osiągnięcia równowagi społecznej. Równowagi, czy raczej równości, niezależnej od koloru skóry, orientacji seksualnej, wyznania, zamożności czy stopnia sprawności. Feminizm jest istotą wyznawanych przeze mnie wartości, wyznacza kierunki mojego działania, stanowi pryzmat dla podejmowanych decyzji. Moje zaangażowanie w naturalny sposób przekłada się na markę, którą prowadzę.

Aga Korsak, Brand Director Answear.LAB

Atrakcje w strefie Answear

Nasza strefa i zlokalizowany w niej pop-up store Answear.LAB pękały w szwach! Oprócz możliwości zakupu elementów kolekcji Be Brave, nie brakowało też innych atrakcji. W Answear.LAB selfie point, dzięki op-artowej grafice wychodziły doskonałe, magnetyzujące zdjęcia. Korzystają  z Koła Lifespiracji, festiwalowicze mogli wylosować własną lifespirację. Jeżeli dodamy do tego: pyszną strefę renomowanych food trucków ze smakami z całego świata, przestrzeń pełną zabaw dla dzieci, fruwające, dmuchane piłki Answear.LAB i strefy pozostałych współorganizatorów, to powstanie z tego muzyczne wydarzenie najwyższych lotów!

Festiwal, który łączy pokolenia

Co Jest Grane Festival przyciągnął fanów muzyki w różnym wieku. Były rodziny z dziećmi, młodzież, jak i ludzie z dużą dawką mądrości życiowej. W inspirującym otoczeniu Łazienek Królewskich każdy znalazł komfortowe miejsce dla siebie. Niektórzy skakali pod sceną, inną słuchali występów leżąc na kocach lub poduszkach, niczym na pikniku. Wiele osób skorzystało też z najlepszej widoczności na cały festiwal z tarasu na dachu pop-up store Answear.LAB. Dwa dni, od godzin popołudniowych do późnej nocy, przepełnione były atmosferą pełną przyjaźni, serdeczności i pozytywnej energii. Czyż nie ma lepszej rekomendacji do zorganizowania kolejnej edycji festiwalu?