Paryż na weekend. O niezwykłej sztuce Edvarda Muncha

Przeczytasz w 5 min

Być może planujecie jesienny wypad do stolicy Francji i zastanawiacie co przy okazji zobaczyć w muzeach? Paryż oferuje mnóstwo wspaniałych wydarzeń i wystaw, dlatego czasami bardzo ciężko jest zaplanować trasę zwiedzania. Luwr przychodzi na myśl chyba jako pierwszy, ale co jeszcze? Muzeum d’Orsay? Tak, a dokładniej wyjątkowa wystawa Edvarda Muncha zatytułowana „Poemat o życiu, miłości i śmierci”, którą można podziwiać od 20 września.

Czytaj dalej Paryż na weekend. O niezwykłej sztuce Edvarda Muncha

Rozważania przy kawie

Przeczytasz w 3 min

2 miliardy filiżanek – tyle codziennie wypija się kawy na świecie. Kawowe strumienie leją się o poranku, pobudzając i pomagając zebrać się do pracy. Leją się w południe, podczas wielu przerw, jak i wieczorem. Słynne “wyjście na kawę” z przyjaciółką nie wzięło się przecież znikąd. Kawa – pobudza, smakuje, uzależnia, łączy towarzysko. Dziś obchodzi swój wielki dzień.

Czytaj dalej Rozważania przy kawie

Answear partnerem plebiscytu #Wszechmocne. Odkryjmy, jaka moc drzemie w kobietach!

Przeczytasz w 4 min

Dlaczego tak mało mówimy o kobietach – bohaterkach naszych czasów, które mają odwagę, by zmieniać świat? Niech opowieść o ich sile, talentach i działaniach niesie się dalej i stanie się inspiracją dla innych! Okazją do tego niech będzie najważniejszy kobiecy plebiscyt #Wszechmocne, którego partnerem jest Answear.

Czytaj dalej Answear partnerem plebiscytu #Wszechmocne. Odkryjmy, jaka moc drzemie w kobietach!

Niech wakacje trwają dłużej – 6 filmów z latem w tle

Przeczytasz w 3 minNa przekór kończącym się wakacjom prezentujemy filmy, dzięki którym lato zostanie w Twoim sercu na dłużej. Nowsze, jak i nieco starsze produkcje łączy niesamowity klimat, malownicze krajobrazy i intrygujące historie. Sprawdź, co warto obejrzeć, choćby w ten weekend!

Czytaj dalej Niech wakacje trwają dłużej – 6 filmów z latem w tle