AllSaints z nową kolekcją na Londyńskim Tygodniu Mody

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 3 min

Oryginalne podejście do mody, niewymuszona elegancja w rockandrollowym stylu oraz punkowa zadziorność – oto co wyróżnia ubrania AllSaints. Marka pokazała na Londyńskim Tygodniu Mody, że idzie w modowym świecie własną drogą i unika utartych schematów. Jak AllSaints ubierze nas w sezonie wiosna-lato 2024?

Czytaj dalej AllSaints z nową kolekcją na Londyńskim Tygodniu Mody

London Fashion Week: Odkryj wyjątkowe brytyjskie marki

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 4 min

Londyn to modowa mekka dla indywidualistów i buntowników, wyróżniających się z tłumu oryginalnymi stylizacjami. Organizowany w stolicy Wielkiej Brytanii tydzień mody przenika tą energią. Zadziorne, nowoczesne, a jednocześnie eleganckie kolekcje najwybitniejszych brytyjskich projektantów zawładną wybiegami. Chcesz poczuć klimat London Fashion Weeku? Wybierz się z nami w modową podróż w poniższym artykule.

Czytaj dalej London Fashion Week: Odkryj wyjątkowe brytyjskie marki

Pepe Jeans: Wizja i niepowtarzalny design

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 3 min

Od robotników szukających złota w Kalifornii, przez prawdziwych macho przedstawianych w filmach Hollywood Western, po osoby szukające w modzie komfortu i własnego stylu. Jeans przeszedł długą drogę, żeby stać się najpopularniejszym materiałem w branży fashion. Wyjątkowego sznytu nadali mu jednak bracia Nitin, Arun i Milan Shah – założyciele marki Pepe Jeans.

Czytaj dalej Pepe Jeans: Wizja i niepowtarzalny design

Bobo Choses: W świecie dziecięcej wyobraźni

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 3 min

“Wszyscy ludzie dorośli byli kiedyś dziećmi, lecz niewielu z nich o tym pamięta” – pisał Antoine de Saint-Exupery w „Małym Księciu”. Są jednak tacy dorośli, którzy nie tylko mają w pamięci niewinne czasy dzieciństwa, ale do tego czerpią z nich pełnymi garściami. W niezwykły świat dziecięcej wyobraźni zaprasza marka Bobo Choses, doskonale oddając w produktach esencję kreatywności i zabawy najmłodszych użytkowników mody.

Czytaj dalej Bobo Choses: W świecie dziecięcej wyobraźni

Świece sojowe DIY – jak zrobić świeczki sojowe?

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 4 min

Dekoracje pomagają nam stworzyć nastrój w mieszkaniu. Świece zawsze są w sprzedażowej czołówce, ponieważ zapewniają klimatyczny półmrok i wprowadzają nutkę romantyzmu do wnętrza. Nie zawsze musimy nabywać gotowe produkty, ponieważ w domowych warunkach łatwo jest samodzielnie wytworzyć coś pięknego. Jak zrobić świece sojowe? Jeśli nie wiesz, to koniecznie sprawdź naszą instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi cię przez proces produkcji!

Czytaj dalej Świece sojowe DIY – jak zrobić świeczki sojowe?

Jak zorganizować biurko?

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 4 min

W pokoju ucznia i w gabinecie trzeba wyznaczyć miejsce na biurko. Strefa do pracy powinna być funkcjonalna. Dobrze zagospodarowany blat roboczy zdecydowanie ułatwia wykonywanie obowiązków. W tym wypadku nawet małe szczegóły mają ogromne znaczenie. Jak ładnie zorganizować biurko? Sprawdź koniecznie nasze patenty!

Czytaj dalej Jak zorganizować biurko?

Czym charakteryzuje się moda skandynawska?

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 4 min

Mieszkanki Skandynawii są uznawane za jedne z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Ich stylizacje są proste, choć mają w sobie coś wyjątkowego. Pewnie dlatego obok ich propozycji trudno przejść obojętnie. Czym wyróżnia się moda skandynawska? Nie wiesz? W naszym artykule znajdziesz cechy charakterystyczne. Sprawdź koniecznie!

Czytaj dalej Czym charakteryzuje się moda skandynawska?

Dlaczego Fashion Week w Kopenhadze jest wyjątkowy?

Opublikowano Kategorie Inspiracje
Przeczytasz w 3 min

Kopenhaga to stolica architektury, designu i zrównoważonego rozwoju. Od lat uchodzi także za piątą stolicę światowej mody. Przyczynił się do tego głównie organizowany w stolicy Danii Fashion Week. Dlaczego najważniejsze wydarzenie modowe na świecie odbywa się akurat w tym skandynawskim mieście?

Czytaj dalej Dlaczego Fashion Week w Kopenhadze jest wyjątkowy?

Jak zaplanować podróż?

Przeczytasz w 6 min

Planowanie podróży bywa niekiedy wyzwaniem, zwłaszcza gdy zmierzamy w odległe zakątki świata, które są dla nas całkowicie nieznane. Praktyczne gadżety to must-have w walizce tuż obok dokumentów. Niestety, ale zadbanie o każdy aspekt wyjazdu to skomplikowana rzecz, bo łatwo o czymś zwyczajnie zapomnieć. Presja czasu, nerwy i zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę – to absolutnie nie pomaga. Jak zaplanować podróż? Sprawdź nasze triki!

Czytaj dalej Jak zaplanować podróż?