Ty, ja, my w nowej kampanii Armani Exchange

Justyna M.
|
06 października 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

YOU.ME.US.  Jesień Armani Exchange rozpoczyna ważną kolekcją – dla Ciebie, dla mnie, dla nas. Bez wyróżnień, bo każdy jest przecież ważny.

Kiedy w 1991 roku Giorgio Armani tworzył markę Armani Exchange, myślami wybiegał już daleko w przyszłość, czerpiąc inspiracje z ulicznej mody, młodzieżowego stylu, ale i przepełnionego wolnością lifestyle’u. W ten sposób powstały ubrania nowoczesne i uniwersalne, przeznaczone dla osób młodych wiekiem, ale i młodych duchem. Wszechstronne, proste w noszeniu, o nieskończenie wielu możliwościach stylizacji. Ale i przepełnione duchem wolności i różnorodności – Armani Exchange przełamuje bowiem granice, uświadamiając, że moda jest dla wszystkich, niezależnie od pokoleń, kontynentów, płci i kultur. Tak było, jest i będzie.

Kolekcja, która łączy

Nic dziwnego, że najnowsza kolekcja głęboko sięga do core’u marki. YOU.ME.US. jest uniwersalna, demokratyczna i inkluzywna. Łączy, dodaje pewności siebie, podkreśla piękno różnorodności, pochwala wolność. Echa tych wartości wybrzmiewają w połyskującym niczym nocne niebo płaszczu, otulających sylwetkę bluzach, hipnotyzujących nadrukach. Minimalizm. Świadomość. Pewność siebie. YOU.ME.US. to portret pokolenia, które żyje pomiędzy cyfrowością a analogowością, a w każdym z tych obszarów czuje się doskonale.