Przeczytasz w 2 min 05 gru 2016

Wiemy już, kto wygrał buty marki Vagabond!

tekst: Izabela C.
konkurs vagabond
Przeczytasz w 2 min

Zadaniem uczestników było przesłanie nam swoich sposobów na jesienną chandrę! Zalaliście nas kreatywnymi zgłoszeniami, które sprawiają, że jesienne smutki przestały być przeszkodą! Wybranie najlepszych odpowiedzi nie było proste. Zobaczcie, kto wygrał!

Wybrane buty marki Vagabond otrzymują:

Anna za zgłoszenie:

Zapić albo zajeść (opcja od poniedziałku do piątku i opcja weekendowa). Rozwijanie pasji, spotkania z przyjaciółmi, cudowna dieta, sport i planowanie podróży to tylko tło. W głowie i tak jest pustka i poczucie beznadziei. Może jesteśmy skupieni za bardzo na sobie i na przeliczaniu lajków?Tydzień temu odwiedził mnie tata. Do tej pory nie dostrzegałam jak bardzo się postarzał, jak zwolnił. Jego nie interesuje już jesienna chandra – u niego jest jesień życia. Dziś rano spakowałam plecak i prosto z pracy jadę do taty na weekend. Razem będziemy się wygłupiać, a w naszym domu będzie środek lata.

Magdalena za odpowiedź:

Radzę sobie tak, że wchodzę praktycznie w każdą kałużę, zbieram liście (te trochę podgniłe też) i nigdy nie mogę się oprzeć, by nie włożyć jeszcze jednego, nawet wysuszonego kasztana do kieszeni. Zjadam niezliczone ilości dyni, szyję swetry (za duże i za kolorowe), chodzę na jesienne randki, czasami jest jak w filmie, a jak mam więcej czasu to jeżdżę na wycieczki do małych okolicznych miasteczek i wsi. Mój kot ma mnie chyba dosyć bo automatycznie staje się kocem. A jak mnie bardzo łapie chandra to taki przepis: zagotować 1/3 szklanki czerwonego wina i dolać do kakao!

Karolina za zgłoszenie:

Mój przepis na pożegnanie jesiennej chandry Potrzebne składniki: – odrobina klasyki (popularny zestaw gorąca czekolada + książka) – szczypta fantazji (choć nie jestem już małą dziewczynką to uwielbiam robić z kasztanów fantazyjne ludziki, które później goszczą u mnie na półce w domu) – moc blasku (moje ulubione aromatyczne świeczki, których zapach wywołuje u mnie wspomnienie lata i wiosny) – kilka gram ciepła (mój ukochany wełniany szal, który chroni mnie przez jesienną aurą) Wykonanie: Wszystkie składniki dawkować w odpowiednich dawkach podczas jesiennych dni. Poprawa humoru gwarantowana!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie i gratulujemy zwyciężczyniom!

Zespół ANSWEAR.com

Przeczytaj inne artykuły