Przeczytasz w 4 min 30 wrz 2016

Wyniki konkursu z marką Carinii

tekst: Izabela C.
konkurs carinii
Przeczytasz w 4 min

Już wiemy, kto wygrał buty marki Carinii!


Zadaniem uczestników było przesłanie nam swoich ulubionych zdjęć z wakacji i napisanie, dlaczego kochacie wakacje! Zaskoczyliście nas bardzo kreatywnymi zdjęciami, które wprowadziły nas w letni klimat! Wybranie najlepszych zdjęć i odpowiedzi nie było prostym zadaniem. Zobaczcie, kto wygrał!
Buty marki Carinii otrzymują:

[one-half-first]Aneta za zgłoszenie:

aneta

wakacje to wolność myśli, słowa, ducha. W tym cudownym okresie, mogę spełniać swoje najskrytsze marzenia. Słońce dodaje mi energii i sprawia, że jestem silniejsza i bardziej wymagająca względem swojej osoby. W wakacje nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych!

Dorota za zgłoszenie:

dorota

Za szalone podróże i pomysły mojej mamy!!!

Karolina za zgłoszenie:

karolina

Na to by przyszły wakacje czekam cały rok. Gdy nadejdą staram się je maksymalnie wykorzystać, poczuć wolność, swobodę, poznać ciekawe miejsca w których jeszcze nie byłam-a przede wszystkim nowych ludzi. W tym roku spełniłam jedno ze swoich marzeń – podróż do Nowego Jorku! To była niesamowita przygoda, nowe doświadczenie, sprawdzenie siebie w zupełnie nowych dla mnie sytuacjach. Pozwoliła mi to nabrać dystansu do samej siebie i przemyśleć wiele spraw. Wiele zobaczyłam i zwiedziłam. Kocham wakacje także w Polsce na zdjęciu mój skok w Rewie, w tzw. zatoce śledzi, gdzie stykają się dwie masy wód.

Dominika za zgłoszenie:

dominika

Kocham wakacje ponieważ dzięki nim mogę się oderwać od codziennych spraw, obowiązków i od myślenia o przyszłości. Mogę się skupić na tym co jest tu i teraz i czerpać życiową energię od ludzi których poznaję w podróży, poznawać ich zwyczaje oraz kulturę oraz zachwycać się pięknymi widokami, które mnie otaczają. A każda wakacyjna wyprawa sprawia, że jestem lepszym człowiekiem i lepiej rozumie otaczający mnie świat!

Paula za zgłoszenie:

paula

Wakacje, to czas, w którym mogę odpocząć i doładować akumulatory za pomocą duuużej dawki słońca. Wtedy wyjeżdżam w góry, tam odpoczywam psychicznie (wakacje spędzam baardzoo aktywnie, nie ma mowy o odpoczynku fizycznym, ale kocham to!). W górach poznaję siebie, swoje lęki, możliwości granice. Góry kształtują mój charakter i uczą pokory, wyzwalają w człowieku wiele emocji. Za to kocham wakacje, że co roku mogę być w Tatrach[/one-half-first][one-half]

Monika za zgłoszenie:

monika

Wakacje to czas gdy mogę zdjąć szpilki, garsonkę i sztywną bluzkę, mogę ubrać dresy i sportowe buty, założyć rolki i kask i ruszyć do Skate Parku cała rodziną i dobrze się bawić. Nie muszę być spięta, elegancka, mogę być sobą na 200% :) mogę być tylko mamą, tylko żoną, tylko kumpelą, nie muszę być pracownikiem :) I TO JEST SUPER!!!

Monika za zgłoszenie:

monika2

Wakacje to dla mnie czas słonecznych kąpieli, unoszącego się w powietrzu zapachu szczęścia i inspiracji, które czerpię z podróży :) To najbardziej kolorowy i inspirujący czas w ciągu roku, jak ich nie kochać?! <3

Patrycja za zgłoszenie:

patrycja

Wakacyjny czas kocham za: ->długie błogie poranki ->wschodzące słońce za firanki ->tęczę i za letni deszcz ->to, że truskawki do woli mogę jeść ->mazurskie jeziora ->to że na grilla jest zawsze pora ->bieganie po kałużach boso -> liczenie gwiazd nocą KOCHAM WAKACJE BO TO NAJLEPSZA PORA BY MÓC ODPOCZĄĆ OD ZGIEŁKU, OBOWIĄZKÓW, I ODDAĆ SIĘ PRZYJEMNOŚCI

Małgorzata za zgłoszenie:

malgorzata

Wakacje to błogi czas relaksu, “wiecznego” uśmiechu na twarzy nic nie daje mi tyle szczęścia , dzięki nim mam chwilę tylko dla siebie odpoczywając aktywnie uwielbiam godzinami nurkować to moja życiowa pasja nie ma nic piękniejszego jak “łowienie”na dnie oceanu tego co dała nam natura jestem wtedy najszczęśliwszym człowiekiem.

Agnieszka za zgłoszenie:

agnieszka

Wakacje kocham za: wstawanie o 6 a nie o 4:15, za chodzenie spać o 4:15, za wspomnienia, za lody cytrynowe, za to, że moje dzieci nie chodzą do szkoły, za nadprogramowe 2 kg i za nieodśnieżanie samochodu.[/one-half]

[clear]

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie i gratulujemy zwyciężczyniom!

Zespół ANSWEAR.com

Przeczytaj inne artykuły