Przeczytasz w 3 min 16 cze 2016

MOŻNA TYLKO ZAZDROŚCIĆ KREATYWNOŚCI! WYNIKI KONKURSU PROJEKT PACKSHOT

tekst: Joanna K. - ANSWEAR.com
Przeczytasz w 3 min

ANSWEAR to marka, która chce być źródłem inspiracji modowych dla Was, ale są takie chwile, kiedy widzimy, że otaczają nas tak utalentowani ludzi, że to właśnie oni stają się inspiracja do działania dla nas. Przed Wami laureaci kolejnej edycji Projektu Packshot.

Z roku na rok, przybywa coraz większa liczba zgłoszeń. Wśród chętnych, zgłaszają się zarówno młodzi adepci sztuki fotografii jak styliści i pasjonaci mody. Ważne jest jedno, każdy z nich ma niesamowitą wyobraźnie, każdy zaskakuje i widzi świat, jako zbiór cudownych obrazów.

Ideą tego projektu jest aktywizowanie młodych twórców do działania, a następnie przedstawienie ich szerszej publiczności. Tak samo jak ANSWEAR wpływa na charakter mody, tak i te osoby wprowadzają powiew świeżości w świat mody.

W tym roku głównym Parterem Projektu Packshot była marka Ray-Ban. Każdy z uczestników miał za zadanie zrobić minimum 3 zdjęcia z okularami marki Ray-Ban.

okulary

Dziś, mamy przyjemność pokazać Wam prace, trzech najwyżej ocenionych artystów.

PIERWSZE MIEJSCE:

Damian Szews, który o sobie pisze tak: “Z wykształcenia grafik, z zawodu fotograf, z zamiłowania longboarder. Koncepcja sesji opierała się na wykorzystaniu w scenografii wyłącznie papieru oraz pokazaniu jak wiele możliwości daje ten materiał. Szczególne podziękowania dla Leny Gaik i Dawida Malek za pomoc przy realizacji sesji oraz bardzo żmudnej “robocie papierkowej” :)

1-1

1-2

II MIEJSCE:

Robert Łosyk, który jest absolwentem wrocławskiej Akademii Wizażu i Stylizacji oraz indywidualnego kursu stylizacji w Łodzi. Wszechstronnie uzdolniony, z wyjątkowym, nieszablonowym, niepowtarzalnym i nowatorskim wyczuciem stylu. Jego zainteresowania obejmują nie tylko modę, ale również inne dziedziny sztuki, takie jak ilustracja, grafika, malarstwo, fotografia oraz szeroko pojęty design.

2-1 2-2

III MIEJSCE:

Paulina Kołaczek – pasjonatka fotografii, która szczególną sympatią darzy przedmioty, którym nadaje nowe znaczenie.

3-1

3-2

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Ich prace wnet będziecie mogli oglądać w magazynie Glamour.

Przeczytaj inne artykuły