Przeczytasz w 2 min 13 kwi 2016

Projekt Packshot – konkurs dla kreatywnych stylistów – właśnie wystartował!

tekst: Joanna K. - ANSWEAR.com
Przeczytasz w 2 min

konkurs dla stylistów

ANSWEAR.com już po raz drugi rusza z projektem PACKSHOT, mającym na celu promocję młodych talentów. Poznaj szczegóły!

[one-half-first]

Projekt PACKSHOT skierowany jest do osób, które potrafią tworzyć ciekawe kompozycje z produktów bez udziału modeli, a więc do stylistów, scenografów, dekoratorów oraz innych pasjonatów kreatywnej aranżacji przestrzeni.

Sypiesz pomysłami jak z rękawa? Masz nieograniczoną wyobraźnię i artystyczne zacięcie? Umiesz w taki sposób zestawić ubrania i dodatki, wybrać odpowiednie tło oraz dobrać ciekawe rekwizyty, tak, aby wszystko razem tworzyło oryginalną całość? To projekt skierowany właśnie do ciebie!

Z racji tego, że efekty pierwszej edycji konkursu przerosły nasze oczekiwania i zasypaliście nas swoimi pracami, ANSWEAR.com przygotował Projekt PACKSHOT po raz drugi. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę http://packshot.answear.com/ i przesłać 3-5 zdjęć prezentujących stylizacje lub kompozycje produktowe własnego autorstwa.[/one-half-first] [one-half]

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 15 osób, których zadaniem będzie stworzenie 3 ciekawych aranżacji z otrzymanych od nas produktów. Tym razem, w Wasze ręce prześlemy 3 pary okularów marki Ray-Ban®, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z portfolio ANSWEAR.com.

Prace będzie oceniało profesjonalne jury w składzie: Agnieszka Wacław (Managerka związana z marką Ray-Ban), Michał Kuś (Szef działu mody miesięcznika “Glamour”), Magdalena Oczachowska (Art Director ANSWEAR.com) oraz Marcin Kulak (stylista ANSWEAR.com).

Zgłoszenia można przesyłać do 13 maja 2015 (do godziny 23:59). Jest o co walczyć, ponieważ łączna wartość nagród w konkursie wynosi ponad 35 000 zł, a wybrana praca zwycięzcy zostanie opublikowane w magazynie “Glamour”. [/one-half]

przeciwsłoneczne Ray Ban

przeciwsłoneczne Ray Ban

 

Przeczytaj inne artykuły