Nowe biuro ANSWEAR.com – zobacz, jak pracujemy!

Przeczytasz w 4 min

ANSWEAR.com zmienił swoją siedzibę! Nowa lokalizacja mieści  się w centrum Krakowa w niedawno powstałym kompleksie Fabryczna Office Park przy Alei Pokoju 18. Nowoczesny biurowiec, designerska przestrzeń oraz liczne udogodnienia mają służyć kreatywności, tworzyć przyjazną atmosferę i wpisywać się w idee firmy. Zobacz, jak pracujemy!

Czytaj dalej Nowe biuro ANSWEAR.com – zobacz, jak pracujemy!

Przeprowadzka magazynu, czyli największa operacja logistyczna w historii ANSWEAR.com

Przeczytasz w 2 min

Jedna noc, 2 miliony produktów, 50 tirów i 285 osób. W tych kilku liczbach zawiera się przeprowadzka magazynu sklepu ANSWEAR.com do nowej lokalizacji. Sprawdź, jak tego dokonaliśmy!

Czytaj dalej Przeprowadzka magazynu, czyli największa operacja logistyczna w historii ANSWEAR.com

Bitwa Stylistów 2015 rozstrzygnięta

Przeczytasz w 2 min

BS_WYNIKI

III edycję Bitwy Stylistów, organizowaną przez ANSWEAR.com  i markę Medicine – oficjalnie można uznać za zakończoną pełnym powodzeniem. Do konkursu mającego na celu promowanie obiecujących adeptów sztuki stylizacji, przesłano ponad 400 zgłoszeń, z których jury wyłoniło tegorocznego zwycięzcę. A poprzeczka była bardzo wysoka!

Są rzeczy, które bez problemu da się policzyć – ponad 400 zgłoszeń, 14 finalistów, 42 intrygujące stylizacje, 3 laureatów i tylko jeden zwycięzca. Są też takie, których skali nie da się zmierzyć. I jest to na pewno profesjonalizm i niestandardowe podejście do mody jakie zaprezentowała cała finałowa czternastka.

Czytaj dalej Bitwa Stylistów 2015 rozstrzygnięta

ANSWEAR.com rusza z międzynarodową kampanią telewizyjną

Przeczytasz w < 1 min

Właśnie wystartowaliśmy z nową kampanią telewizyjną. Nasz kolejny spot będzie emitowany w Polsce, Ukrainie, a w późniejszym czasie również w Rumunii.

Widzieliście już na szklanym ekranie efekty naszej pracy?

Czytaj dalej ANSWEAR.com rusza z międzynarodową kampanią telewizyjną

BITWA STYLISTÓW 2015: poznaj finalistów!

Przeczytasz w 2 min

Bitwa Stylistów 2015 ANSWEAR.com
Trwa Wielki Finał Bitwy Stylistów 2015! Wszystkie finałowe zdjęcia stylizacji z wykorzystaniem ubrań Medicine możecie zobaczyć na stronie: bitwa2015.answear.com. Niby powinniśmy się już przyzwyczaić do wysokiego poziomu tego konkursu, ale jak co roku, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i pękamy z dumy, że mamy w Polsce takich utalentowanych stylistów!
Kto zwycięży? O tym zdecyduje jury. A Wy możecie komentować zdjęcia swoich faworytów na stronie konkursowej i wygrać jedną z 3 kart podarunkowych o wartości 200 zł na zakupy w ANSWEAR.com! Na Wasze komentarze czekamy do 3 listopada 2015.
Czytaj dalej BITWA STYLISTÓW 2015: poznaj finalistów!

ANSWEAR i Medicine zapraszają do udziału w 3. edycji Bitwy Stylistów

Przeczytasz w 2 min

Bitwa Stylistów 2015 ANSWEAR.com
Już po raz trzeci ANSWEAR organizuje Bitwę Stylistów – konkurs dla wszystkich tych, dla których moda jest życiową pasją.
Regularnie angażujemy się w projekty mające na celu promocję młodych talentów z branży mody. Właśnie wystartowała 3. edycja cieszącego się dużą popularnością konkursu Bitwa Stylistów.
Tym razem partnerem Bitwy jest Medicine – jedna z najpopularniejszych marek z oferty ANSWEAR. Ponieważ od pewnego czasu operujemy także poza granicami kraju, w tym roku oprócz polskiej edycji konkursu odbywają się również dwie edycje zagraniczne: czesko-słowacka oraz ukraińska.
Czytaj dalej ANSWEAR i Medicine zapraszają do udziału w 3. edycji Bitwy Stylistów

Darmowa dostawa do Paczkomatów bez względu na wartość zamówienia

Przeczytasz w < 1 min

Darmow adostawa do PaczkomatówDobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią odbierać swoje zamówienia w wybranym przez siebie czasie, a w dodatku za darmo :) Teraz za dostawę do Paczkomatów nie zapłacicie ani złotówki i to bez względu na wartość zamówienia! Promocja dotyczy zamówień opłaconych z góry lub przy odbiorze kartą MasterCard. Festiwal Darmowej Dostawy trwa do 31 sierpnia 2015.