Przeczytasz w 2 min 17 sie 2015

ANSWEAR i Medicine zapraszają do udziału w 3. edycji Bitwy Stylistów

tekst: Joanna B. - ANSWEAR.com
Przeczytasz w 2 min

Bitwa Stylistów 2015 ANSWEAR.com
Już po raz trzeci ANSWEAR organizuje Bitwę Stylistów – konkurs dla wszystkich tych, dla których moda jest życiową pasją.
Regularnie angażujemy się w projekty mające na celu promocję młodych talentów z branży mody. Właśnie wystartowała 3. edycja cieszącego się dużą popularnością konkursu Bitwa Stylistów.
Tym razem partnerem Bitwy jest Medicine – jedna z najpopularniejszych marek z oferty ANSWEAR. Ponieważ od pewnego czasu operujemy także poza granicami kraju, w tym roku oprócz polskiej edycji konkursu odbywają się również dwie edycje zagraniczne: czesko-słowacka oraz ukraińska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę bitwa2015.answear.com i przesłać zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 14 września 2015 jury w składzie: Marcin Kempski (fotograf), Marcin Świderek (szef działu Moda ELLE), Ada Fijał (aktorka i piosenkarka) oraz Magdalena Oczachowska (Art Director ANSWEAR.com) wybierze 15 finalistów, którzy otrzymają zadanie stworzenia 3 stylizacji z ubraniami marki Medicine (które stanowią nagrody gwarantowane w II etapie). Na podstawie finałowych prac jury wyłoni Najlepszego Stylistę 2015.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich: blogerów modowych, stylistów z mniejszym lub większym doświadczeniem oraz amatorów, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody. A jest o co walczyć! Na zwycięzców czekają bony na zakupy do ANSWEAR o łącznej wartości 4000 zł, iPady oraz publikacja w miesięczniku ELLE.
Strona konkursu oraz szczegóły >>

Przeczytaj inne artykuły