Przeczytasz w 2 min 06 lip 2016

Dostawa tego samego dnia w ANSWEAR.com!

tekst: Izabela C.
Przeczytasz w 2 min

xpress

Czy Wam też się dłuży oczekiwanie na zakupione ubrania? Jeśli tak, to mamy dla Was fantastyczną informację. Wprowadzamy dostawę tego samego dnia!

[one-half-first]Kto może skorzystać z ekspresowej dostawy?

Dostawa tego samego dnia to nowość w ANSWEAR.com! Obecnie mogą skorzystać z niej mieszkańcy Krakowa, Katowic i Warszawy, od poniedziałku do piątku, w przypadku złożenia zamówienia przed 12:00. By otrzymać paczkę w ekspresowym tempie, podczas składania zamówienia wybierzcie metodę dostawy X-Press Couriers. Kurier pojawi się w wybranym przez Was miejscu już między 18:00 a 22:00! To najszybszy i najwygodniejszy sposób dostawy zakupów.

Ile to kosztuje?

W przypadku zamówienia powyżej 150 zł, ekspresowa dostawa jest darmowa! Jeżeli zamawiasz za mniejszą kwotę, koszt tej usługi to 9 zł, czyli standardowy koszt dostawy przy wyborze opcji: dostawa kurierem. Za przesyłkę możesz zapłacić za pobraniem, przedpłatą on-line i PayPalem.[/one-half-first]

[one-half]Szybko, wygodnie i nowocześnie

Po odebraniu przesyłki przez kuriera, otrzymasz sms zawierający szczegóły zamówienia – nadawcę paczki, jej numer i przewidywany czas doręczenia. Drogę przesyłki możesz śledzić na stronie internetowej http://www.x-press.com.pl/pl/monitoruj-przesylke. Jeśli będziesz potrzebować bezpośredniego kontaktu z kurierami, na tej stronie znajdziesz też ich numery telefonu. Dzięki ekspresowej dostawie możesz cieszyć się z zakupów już w kilka godzin po złożeniu zamówienia!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

[/one-half]

 

 

[one-half-first]

Dostarczycielem usługi jest

logo

[/one-half-first]

Przeczytaj inne artykuły