przeprowadzka magazynu answear

Przeprowadzka magazynu, czyli największa operacja logistyczna w historii ANSWEAR.com

Justyna M.
|
13 sierpnia 2019
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Jedna noc, 2 miliony produktów, 50 tirów i 285 osób. W tych kilku liczbach zawiera się przeprowadzka magazynu sklepu ANSWEAR.com do nowej lokalizacji. Sprawdź, jak tego dokonaliśmy!

W jedną noc, z 19 na 20 lipca 2019 r. odbyła się jedna z prawdopodobnie największych akcji logistycznych w Polsce – przeprowadzka naszego magazynu  z dotychczasowej lokalizacji w Skawinie do nowego centrum magazynowego mieszczącego się w Kokotowie. Podczas jednej nocy 50 tirów wykonało 150 kursów pomiędzy obydwoma magazynami, aby sprawnie przewieźć 4500 palet z ponad 2 milionami produktów. Tak skomplikowany proces logistyczny poprzedzony był wielomiesięcznymi przygotowaniami, a w kulminacyjnym momencie przeprowadzki pracowników magazynu ANSWEAR.com wsparły dodatkowe siły z biura sklepu. Nowa przestrzeń magazynowa pozwoli na przyjęcie zwiększonych dostaw obsługujących nowe rynki, które już wkrótce planujemy otworzyć.

Zobacz relację z przeprowadzki magazynu ANSWEAR.com:

Nowy magazyn zlokalizowany w podkrakowskim Kokotowie o powierzchni 40 000 m2 pozwoli na sprawną obsługę wszystkich rynków, w tym zagranicznych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wprowadzenie zaawansowanej automatyki magazynowej zwiększą wydajność i szybkość pakowania zamówień. Dzięki temu wszystkie produkty będą mogły dotrzeć do Was jeszcze szybciej!

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Desert Storm – nowa kapsułowa kolekcja marki ANSWEAR >>>

PUMA Space Explore Pack – kolekcja, która wystrzeli Cię w kosmo>>>

Jak się ubrać do pracy latem? 3 sposoby na upały >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.