Wild Nature – nowa kolekcja marki Answear

Anna Szwec - 09/03/18

Sprawdź, czy nowa kolekcja marki Answear obudzi Twoją dziką naturę! 

Wild Nature to kolekcja inspirowana trendem Dzikiego Zachodu, która wychodzi naprzeciw kobiecej naturze – chcemy, aby stylistyka rodem z Westernu pozwoliła każdej kobiecie odkryć swoją dziką naturę i zachęciła do stylistycznych eksperymentów w codziennym życiu.

Poczuć na skórze ciepło wschodzącego słońca, oznaczającego nowy dzień pełen przygód – z myślą o takich emocjach marka własna Answear przygotowała ciekawą kolekcję odzieży oraz akcesoria, które idealnie sprawdzą się w casualowych stylizacjach.

Na dzikim zachodzie wszystko jest dozwolone, dlatego punktem wyjściowym dla kolekcji jest swobodne miksowanie faktur i wzorów. Romantyczne sukienki z szyfonu mieszamy z jeansem i frędzlami, za pomocą dodatków podkreślamy indywidualizm, a asymetrią udowadniamy, że siła jest kobieca. Razem chcemy odkryć dziką naturę społeczeności #WeAreTheAnswear.

Kolekcja jest również odpowiedzią na światowe trendy – inspiracje Dzikim Zachodem były jedną z najsilniejszych tendencji podczas pokazów Tygodni Mody na sezon wiosna/lato 2018. Każda marka w unikalny sposób zinterpretowała ten trend – począwszy od pokazu Diora, którego ukłonem w stronę zachodu była już sama lokalizacja pokazu, widowiskowy kanion Virgenes w górach Santa Monica, po propozycje Gucci, Calvina Kleina, Tommy’iego Hilfigera i Versace.

Kolekcja Wild Nature to nasza wersja trendu Western i ukłon w stronę dzikiej natury każdej z nas  – klasyczne motywy w nowoczesnym, kobiecym wydaniu, które pomogą Ci odkryć swoją dziką stronę osobowości. 

Be yourself and discover your Wild Nature!

Zobaczcie film promujący kolekcję:

Kolekcję znajdziecie tutaj >> Wild Nature 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Najmodniejsze torebki na wiosnę i lato 2018>>

8 zasad stylowej paryżanki>>

10 ciekawostek na temat magazynu „Vogue”>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear