Przeczytasz w 3 min 05 maj 2018

WILL FINDS A WAY, czyli nowa kampania Under Armour

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 3 min

Ciężka praca, determinacja i siła woli – to właśnie te wartości promuje Under Armour w swojej najnowszej kampanii. Czy podejmiesz wyzwanie rzucone przez Dwayne’a Johnsona i pokażesz, jaka jest Twoja droga na szczyt?

Najnowsza kampania WILL FINDS A WAY , która powstała dla uczczenia narodzin sportowej marki, pokazuje, jak ważne jest poświęcenie, wytrzymałość, trening i ciężka praca. Tylko te czynniki potrafią zaprowadzić na szczyt i są konieczne do osiągnięcia perfekcyjności w każdej dziedzinie. Under Armour rzuca wyzwanie swoim konsumentom, inspiruje ich i prowokuje, a zarazem zabiera w motywacyjną podróż, której przewodzi Dwayne Johnson.

Dawka motywacji od Under Armour

Były sportowiec, motywator i aktor udowadnia, że dla silnej woli niemożliwe nie istnieje, a jego życie tylko o tym świadczy. Motto The hardest worker in the room pozwoliło mu poradzić sobie z przeciwnościami losu i pokonać wszelkie przeszkody w drodze na szczyt. Kiedy jego marzenia o byciu profesjonalnym futbolistą legły w gruzach, nie poddał się, lecz znalazł dla siebie nową ścieżkę. Dzięki temu, co przeszedł, doskonale wie, że w każdym z nas drzemie siła, która pozwala przeciwstawić się zwątpieniu, porażkom i niesprzyjającym okolicznościom. Jak sam przyznał:

“Na przestrzeni lat ponosiłem bolesne porażki, aż wreszcie moje marzenia zupełnie spełzły na niczym, co nieuchronnie przycisnęło mnie do muru. W trakcie mojej drogi „na prostą” zrozumiałem, że jedno jest niezaprzeczalne i niezmienne w drodze do osiągnięcia sukcesu – ciężka praca. Nasza kampania Under Armour WILL FINDS A WAY manifestuje znaczenie determinacji w pokonywaniu przeszkód i osiąganiu nieprawdopodobnego. Mam zaszczyt pracować przy tej kampanii z innymi niesamowitymi sportowcami (kobietami, mężczyznami i dziećmi), z których wszyscy osiągnęli wielkość poprzez niezachwianą determinację i bycie THE HARDEST WORKER IN THE ROOM.”


Dwaye Johnson jako narrator i dusza kampanii Under Armour przedstawia historie ośmiu pionierskich sportowców: światową mistrzynię w sprincie – Natashę Hastings, pływaczkę olimpijską – Yusrę Mardini, rozgrywającego NBA – Dennisa Smitha Jr., aktorkę i chińską mistrzynię taekwondo – Zoe Zhan, mistrza świata w judo – Tedd’ego Rinera, kaskaderkę – Jassie Graff, triatlonistę – Johnny’ego Agara oraz Jovona „Wanna” Waltona – mistrza boksu i gimnastyki amerykańskiego stanu Georgia.

Dwayne Johnson w serii energetycznych i motywujących filmów prezentuje unikalne sposoby każdego ze sportowców na osiągnięcie sukcesu: od pokonywania lęku społecznego jako dziecko, poprzez uciekanie przed zamieszkami i wojną czy walkę z ograniczeniami spowodowanymi niepełnosprawnością fizyczną. Z opowieści sportowców, ich ciężkich przeżyć i prawdziwej walki płynie przesłanie, że nie ważne, w jakich znajdujesz się okolicznościach – przy odpowiedniej determinacji każdy z nas znajdzie swój sposób na dojście na szczyt.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Encyklopedia marek: Cardio Bunny >>>

Ready for summer! Stroją kąpielowe i plażowe dodatki marki Answear >>>

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły