Przeczytasz w 2 min 12 gru 2022

Wszystkie drogi prowadzą do… Marrakeszu

tekst: Zofia O.
Przeczytasz w 2 min

W środku zimy Marciano by Guess przenosi nas na tętniące życiem ulice Marrakeszu. Zobacz najnowsze propozycje marki urzekające ponadczasową klasą i szykownym stylem z lekką nutką orientu.

Marokańskie podróże z Marciano by Guess

Zwrotnikowe słońce, rozgrzane do czerwoności gliniane mury, pustynny piasek… Przenosząc nas w czasie i przestrzeni, kampania Marciano by Guess na jesień/zimę 2022 została zrealizowana wśród kalejdoskopowej scenerii “czerwonego miasta”. Zdobione ornamentami budowle w odcieniach ochry tworzą niepowtarzalne labirynty ulic Marrakeszu i uderzające kontrasty z pustynnym krajobrazem. Podążając za marką, zaglądamy pomiędzy przesycone aromatem przypraw stragany na tłumnie odwiedzanych targowiskach, zapuszczamy się w ślepe zaułki marokańskiego miasta, szukamy schronienia w tajemniczych, zacienionych ogrodach.Gorąca kolekcja Marciano by Guess

W propozycjach marki nie może zabraknąć zmysłowych, otulających sylwetkę ubrań z zamszu i sztucznego futra. Ich połączenia ze zniewalającymi ołówkowymi spódnicami, odsłaniającymi ciało sukienkami lub wyrafinowanymi garniturami zdają się nawiązywać do odległej epoki. Ponadczasowe, lejące suknie wieczorowe i zestawy ze spodniami, utrzymane w wyrazistej palecie bogatych czerwieni, zieleni, brązów i pasteli, to idealne kreacje na każde z wielkich wyjść. Kolekcja dla mężczyzn czerpie ze swobodnego szyku i dyskretnej elegancji. Perfekcyjnie skrojone, dzienne i wieczorowe garnitury, skórzane kurtki, koszule i akcesoria nawiązują do złotej ery przygód i wielkich odkryć. Wszechstronna garderoba pozwala bez trudu tworzyć mniej lub bardziej oficjalne stylizacje, utrzymane w subtelnej palecie twarzowych neutralnych odcieni oraz brązu i czerni.

Mozaika wzorów i kolorów

Kuszący wachlarz wzorów został stworzony na wyłączność marki Marciano Guess. Kobiece motywy kwiatowe przeplatają się z drapieżnymi zwięrzęcymi nadrukami cętek, prążków i łusek. Dopełniają je subtelne geometryczne printy nawiązzujące do marokańskich mozaik i urzekająca, wyrazista krata.

Przeczytaj inne artykuły