Przeczytasz w 2 min 09 lip 2021

Your Vibe – Your Choice! Spędź lato tak, jak lubisz wspólnie z answear.LAB

tekst: Justyna M.
your vibe your choice
Przeczytasz w 2 min

Lato spędź w swoim stylu, w towarzystwie ulubionych tkanin, printów i fasonów. Inspiracji dostarczy Ci answear.LAB, który wraz z nową kapsułą przekonuje: Your vibe, Your choice. 

Lato w Twoim klimacie

Beztroska, wolność, siła płynąca z bliskiego obcowania z naturą… To właśnie odczucia, które towarzyszą nam wraz z pojawianiem się kapsuły Your Vibe Your Choice. answear.LAB zgromadził tutaj  nonszalanckie fasony w jasnych odcieniach nawiązujących do barw ziemi. Pojawiające się motywy tropikalnej roślinności, geometryczne wzory przypominające etniczną sztukę i ręcznie tworzone printy tie-dye urozmaicają letnie sukienki, bluzki i koszule.Masz wybór z nową kolekcją answear.LAB

Your Vibe Your Choice jest nie tylko odą ku wolności, swobodzie i naturze. Marka answear.LAB stara się podążać w stronę  etycznej mody i uzmysłowić Ci siłę Twoich wyborów, także tych w zakresie kształtowania stylu i komponowania własnej garderoby. Dlatego też w kolekcji nie może zabraknąć naturalnych tkanin i materiałów przyjaznych nie tylko Twojej skórze, ale również środowisku, jak len czy tencel.

Przeczytaj inne artykuły