Przeczytasz w 3 min 16 lip 2021

Odkryj tajemnice letniego stylu razem z Freakery

tekst: Zofia O.
freakery
Przeczytasz w 3 min

Lato, ach to Ty! Celebrujemy każdą piękną chwilę wspólnie z marką answear.LAB i Freakery, która w niepowtarzalny sposób odkrywa wszystkie tajniki letnich stylizacji. Zainspiruj się jej propozycjami!

Cieszymy się długimi dniami, wieczory spędzamy na ożywionych rozmowach, a kazdą wolną chwilę poświęcamy na penetrowanie natury i odkrywanie nieznanego… Także w świecie mody. W naszej pięknej, przepełnionej kolorami i fakturami materiałów podróży będzie towarzyszyć nam Freakery, która zaprezentuje przed nami wszystkie sekrety letniego stylu. Jak kreatywnie komponować stylizację z kilku klasycznych elementów, dobierać letnie dodatki i jeszcze mocniej podkreślić atrakcyjność wzorów i kolorów? W barwach natury

Latem nasze więzi z naturą jeszcze mocniej się zaciskają, dlatego nie obawiaj się wykorzystywać naturalnych materiałów w swoich stylizacjach. To właśnie teraz jest najlepszy czas, aby nosić dobra, jakie otrzymujemy od Matki Ziemi, choćby akcesoria wyplatane z wikliny, rafii czy cienkiej słomki. Wykorzystała je także Freakery w swoiim outficie złożonym z bawełnianej koszuli i cienkiej spódnicy midi. Bogactwo nadruków, wypukłych form i różnorodnych faktur tonuje nieco kolorystyka oparta na odcieniach bieli i beżu. 

Szukając kwiatu paproci

Nie potrzebujesz mnóstwa akcesoriów i skomplikowanych połączeń kolorystycznych, aby zrobić wrażenie – zwłaszcza latem, kiedy czas lepiej przeznaczać choćby na błogie leniuchowanie pod kopułą nieba. Efektowność ta stylizacja zawdzięcza tylko jednemu elementowo: sukience. Jej obszerna, przestrzenna forma, zwiewność tkaniny, krój odsłaniający muśnięte słońcem ramiona i jednolity odcień błękitu przykuwają uwagę. Jest prosto, a zarazem eterycznie i dziewczęco. 

Soczyste kolory lata

Kwintesencją lata są kwiaty i inne przepyszne, ociekające kolorami roślinne motywy, dlatego wplataj je garściami do swojej stylizacji! Nie musisz stawiać tylko na wzorzyste sukienki – może zainspiruje Cię barwny zestaw Freakery, złożony z luźnej koszuli i spodni z szerokimi nogawkami? Całość wieńczą espadryle, które podkreślają wakacyjnego ducha stylizacji.

Kwiecista nostalgia

Krój tej sukienki – guziki i zapięty pod szyję kołnierzyk przypominają nieco strój pensjonarki, jednak delikatny kolor i kwiecisty print pozwalają tutaj na większe pole do modowych eksperymentów. Freakery zdecydowała się podążać w stronę retro i nawiązać do przełomu lat 60. i 70 – podkreślają to dodatki, przede wszystkim duże okulary w grubych oprawkach. 

Przeczytaj inne artykuły