free your mind

Free your mind – propozycje answear.LAB idealne na letni chill

Justyna M.
|
23 lipca 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Uwolnij swój umysł od codziennych problemów, spróbuj w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Ci lato i otwórz się na nowe bodźce – przez Tobą kolekcja, która przeniesie Cię w inny wymiar!

Lato w pełni – wypoczywamy, łapiemy promienie słońca i magazynujemy energię. Przyda się później, kiedy dni gęste od cieżkich szarych chmur sprawią, że popadniesz w jesienny marazm. Na razie ciesz się każdą chwilą, napawaj optymizmem i oddaj się w pełni temu, co lubisz – nawet beztroskiemu wylegiwaniu na plażu. To jest Twój czas!

Kolekcja answear.LAB – idealna do wakacyjnej walizki

Najnowsza kolekcja answear.LAB sprawi, że uwolnisz swój umysł od problemów – dosłownie i w przenośni. Uniwersalne propozycje w spójnej stylistyce pomogą Ci pozbyć się trosk związanych choćby z tym, co zabrać ze sobą na wakacje. Znajdziemy tutaj ubrania i akcesoria idealne na letnie dni – zwiewne sukienki, lniane garnitury, bluzki z bufiastymi rękawami, koszule i lekkie topy. Całość, oparta na odcieniach czerni, bieli i beżu, nie sprawia trudności w stylizacji: wszystko tutaj do siebie pasuje i pozwala na dowolne kompozycje, od sprawdzonych form po nowoczesne zestawy dla kreatywnych dusz. Dodajmy do tego proste, wygodne fasony i naturalne tkaniny, które będą wybawieniem w upalne dni – czy możemy sobie wyobrazić przyjemniejszą kapsułę na wakacje?