Przeczytasz w 5 min 27 kwi 2020

Zainspiruj się do działania dzięki naszym kwietniowym ambasadorkom

tekst: Izabela C.
ambasadorki
Przeczytasz w 5 min

Motywują, działają, imponują… Nasze kwietniowe ambasadorki mają wiele do powiedzenia, a jeszcze więcej do zrobienia. Zobacz, czym mogą Cię zainpirować!

Każda z nich zajmuje się czym innym, jednak łączy je jedno – ogromna determinacja, zaangażowanie i miłość do tego, co robią. Ambasadorki kwietnia epatują pozytywną energią i zarażają wszystkim dookoła swoją pasją związaną z ruchem. Ćwiczą, rozciągają się, tańczą, bo przecież ruch niejedno ma imię. Czas je poznać! A może i ty podążysz ich śladem?

Nie zapomnij o naszym konkursie Catch The Moment. Tematem kwietnia jest właśnie ruch! Wykorzystaj ostatnie dni i dołącz do akcji >>>

Adrianna Palka

Kiedyś zawodowa biegaczka na średnich dystansach, dziś trenerka personalna, która współpracuje z wielowa znanymi osobowościami ze świata sportu i show-businessu. W swojej pracy ceni przede wszystkim pomaganie ludziom – uwielbia ich motywować, wpierać oraz podziwiać, jak rewelacyjne osiągnęli wyniki. Jeśli brakuje Ci chęci do działania, może zainspirują Cię słowa Adrianny?

Zainspiruj się i stwórz siebie od nowa. Teraz masz czas i przestrzeń. Ile razy w ciągu dnia powtarzasz sobie, że jesteś SILNA/Y i dasz radę? Sama sobie odpowiedz i wyciągnij wnioski. To Ty decydujesz. To twoje nastawienie. To twoje podejście. To co ważne kobiecość, naturalność, pracowitość, skromność, determinacja i wrażliwość. Czy wszystkie rzeczy muszą być na pokaz? Czy trenujesz dla siebie? Teraz tylko – Ty, dom i trening. Zaakceptuj siebie. Zaakceptuj to, że każdy ma swoje zdanie. Nie trać zbędnej energii, tylko zaufaj sobie i swojej intuicji. Ty jesteś interesująca. Ty jesteś inspirująca. To ty musisz zdecydować o pierwszym KROKU. Aby coś zmienić, zmienić styl życia musisz wykonać ten pierwszy krok. Musisz ruszyć z miejsca. Wybierz na początek coś łatwego do osiągnięcia i ZACZNIJ W TYM MOMENCIE.

ambasador kwietnia

W stylu Adrianny:

zegarek Timex / buty Nike / legginsy Nike Performance / biustonosz Nike

Julia Maria Kinga Adamczyk

Jeśli ogladaliście 9. edycję programu You Can Dance, z pewnością ją kojarzycie! Julia Maria Kinga Adamczyk jest tancerką i choreografką, obecnie związaną z grupą taneczną Volt. Jej występy uświetniają koncerty znanych, np. Nicki Minaj, wpółpracuje także przy popularnych programach telewizyjnych, choćby Dance, dance, dance!  Taniec to całe życie Julii, choć nie okrywa, że do wszystkiego doszła ciężką pracą i wytrwałością. Jakie rady ma dla Ciebie?

Determinacja – zdecydowanie w dążeniu do celu pomimo przeciwności to właśnie coś co mnie zachwyca.
Bardzo łatwo jest zrezygnować, odpuścić, po prostu poddać się. Dlatego cieszę się, że w moim życiu istnieje taniec, moja największa pasja, która przerodziła się w sposób życia. Dzięki niej mam siłę do działania i dzielenia się pięknem ruchu z innymi ;) Jednak największym zachwytem jest determinacja moich kursantów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Cudownie jest widzieć tak bardzo pochłoniętych tańcem ludzi, którzy pomimo trudnej sytuacji w której się obecnie znajdujemy (czyt. kwarantanna), porzucają domowe obowiązki, aby spotkać się ze mną w cyberprzestrzeni na wspólne tańce i doskonalenie swoich umiejętności. To niesamowite uczucie mieć takie osoby przy sobie, pełne determinacji i pasji.

W stylu Julii:

szorty Reebok Classic / bluza Reebook Classic / buty Reebok Classic / skarpetki Vans

Mihimah

Daria jest instruktorką jogi oraz certyfikowaną instruktorką pilates. Na swoim instagramowym profilu, oprócz prezentowania skomplikowanych układów ćwiczeń, które robią wrażenie,  nawołuje do działania, samoakcepracji oraz pokochania siebie. Co proponuje na czas izolacji w domu?

#zostań w domu nie oznacza konieczności siedzenia całymi dniami przed ekranem czy na kanapie.
Możemy ten czas wykorzystać na ćwiczenia, które nie tylko pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie, ale i dostarczą endorfin- poprawiając nasz nastrój i samopoczucie

W stylu Mihimah:

buty Adidas Originals / czapka Adidas Originals / legginsy Adidas Performance / bluza Adidas

Jak czyścić białe buty?  >>>

Jak uporządkować swoją szafę na wiosnę 2020  >>>

Ubierz się jak bohaterki najbardziej stylowych seriali  >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły