Przeczytasz w 2 min 24 lis 2022

Zapakuj prezent jednym kliknięciem! 

tekst: Zofia O.
Przeczytasz w 2 min

Bez kilometrów dekoracyjnego papieru, lepiącego place kleju, sterty torebek i zwojów tasiemek… Z oszczędnością czasu i energii, którą możesz przeznaczyć na coś innego. Lubimy ułatwiać Ci życie, dlatego prezenty spakujemy za Ciebie.

Święta, urodziny, a może ważna rocznica, o której nie możesz zapomnieć? Jest tyle ważnych okazji, które wymagają właściwego celebrowania i… prezentowania. Kochamy obdarowywać bliskich upominkami (i równie chętnie przyjmujemy podarunki), jednak po drodze możemy natrafić na kilka przeszkód, z których wybór prezentu nie jest wcale tą największą.  Nie wiem, jak i w co go zapakujesz? Z pomocą przychodzimy Ci my!  

Sztuka pakowania prezentów 

Pakowanie prezentów to prawdziwa sztuka – czy wiesz, że istnieją nawet specjalne techniki pakowania inspirowane origami, decoupage i furoshiki? I choć wiele osób czerpie przyjemność z długich godzin spędzonych sam na sam z ozdobnym papierem, tasiemkami i etykietkami, mamy świadomość, że dla niektórych może to być nie lada wyzwanie. Z różnych powodów: braku czasu, zdolności plastycznych czy… pomysłu. No bo w co estetycznie zapakować koszulę lub sweter? W czym sprezentować swojej ukochanej biżuterię, a szefowi skarpetki, aby zamiast spodziewanych słów uznania, nie wylądować na dywaniku?  

Tak się prezentuje! 

Gdy niesamowity pomysł nie nadchodzi, a czasu pozostaje coraz mniej, nie musisz rwać włosów z głowy – masz przecież nas i naszą specjalną usługę ZAPAKUJ NA PREZENT. Twoje zamówienie zapakujemy w designerską, zaprojektowaną przez nas torbę prezentową, a następnie dostarczymy na podany przez Ciebie adres. Wszystkie produkty przed spakowaniem zostaną przez nas szczegółowo sprawdzone – chcemy bowiem mieć pewność, że dotrą do obdarowanego w najbardziej inspirującym wydaniu.  

Ty wybierasz prezenty – my pakujemy i dostarczamy. Proste, czyż nie? 


Przeczytaj inne artykuły