Zima w wielkim mieście z Jack Wolfskin

Justyna M.
|
08 stycznia 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Nieważne, czy w środku miasta, czy na skraju puszczy – każda okoliczność jest dobra, aby pokazać na co Cię stać. Odkrywaj, inspiruj, działaj z najnowszymi propozycjami od Jack Wolfskin. 

Choć marka Jack Wolfskin kojarzy się przede wszystkim z outdoorem, dzikimi wędrówkami i sportami ekstremalnymi, do zaoferowania ma coś znacznie więcej! Nie musisz od razu wyruszać na szlak, aby skorzystać z wytrzymałych i uniwersalnych propozycji brandu. Miejski casual i uniwersalny styl dla wymagających? Proszę bardzo – przeglądamy zimowe kolekcje marki dla osób, które po prostu, chcą być aktywne o każdej porze dnia i nocy.Miejskie wilki

Co jest największą przeszkodą w pokonywaniu miejskich wyzwań? Zimą z pewnością pogoda: niska temperatura, wiatr, panoszące się wszędzie kałuże i zaspy śniegu. A przecież, bez względu na warunki, każdego dnia masz do zdobycia kilka miejskich szczytów – wkraczaj na nie z sukcesem dzięki stylowym kurtkom z kolekcji Urban Entdeckung. Seria została dedykowana miejskim odkrywcom, którzy pozostają aktywni nawet w najchłodniejsze dni. Czy to w drodze do pracy, na ważne spotkanie czy zwykły spacer, zależy im na komforcie, a jednocześnie – dobrym wyglądzie. Kurtki Jack Wolfskin są wypełnione certyfikowanym puchem lub syntetyczną izolacją PrimaLoft®, by zapewnić Ci maksymalne ocieplenie, nie tracąc przy tym nic z lekkości. Kolekcję dopełniają akcesoria: funkcjonalne dzianinowe czapki i praktyczne biznesowe torby i plecaki z intrygującymi detalami.

Nieustanni odkrywcy

365 – tyle jest dni w roku, podczas których możesz wykazać się aktywnością i wykorzystać do głębi każdą minutę. Żyjesz chwilą i zawsze znajdziesz czas na spontaniczne wyjście? W takim razie potrzebujesz uniwersalnych, funkcjonalnych i wydajnych rozwiązań. Do twojej dyspozycji jest 365 Collection. Marka stworzyła ją dla tych, którzy pragną żyć na własnych zasadach, czują niepohamowaną chęć do odkrywania nowych rzeczy, eksplorowania rzeczywistości i poczucia pełni wolności. Znajdziemy tutaj ubrania i akcesoria, które będą stanowić najlepszą ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, by pomóc Ci w realizacji Twoich pasji i zadań. A przy tym kolekcja jest niepozbawiona designerskich elementów – Twój styl jest przecież komunikatem, który wysyłasz do otoczenia.