Wznieś się na wyżyny stylu – kolekcja Roxy x Chloe Kim

Justyna M.
|
20 stycznia 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Czas ruszyć na stok! W czym? Najlepiej w kolekcji Roxy x Chloe Kim, sygnowanej przez inspirującą olimpijską medalistkę. Słodkie nadruki, pastelowe kolory i bezkonkurencyjne technologie – kiedy outfit jest gotowy, reszta pójdzie już z górki. 

Z głową w chmurach i stopami mocno osadzonymi na desce, dwukrotna złota medalistka olimpijska Chloe Kim udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Teraz połączyła świat mody i sportu, aby współtworzyć kolekcję, dzięki której najlepiej będzie mogła wyrazić sienie na stoku.

Mistrzyni snowboardu wkracza do świata mody

Każdy fan swnowboardu (czy nawet ogólnie, sportów zimowych) pewnie kojarzy to nazwisko. Chloe Kim. Choć ma dopiero 22 lata, w świecie sportu osiągnęła już wiele, stają się inspiracją dla wielu dziewczyn. Podwójna złota medalistka olimpijska, a przy okazji najmłodsza kobieta, która zdobyła złoty medal olimpijski w snowboardzie, dwukrotna mistrzyni świata, siedmiokrotna medalistka ekstremalnych zawodów X-Games… Jej sukcesy, wytrwałość i chęć odkrywania nowych rzeczy budzą podziw. A to nie wszystko, bo mistrzyni halfpipe’u nie zamierza zatrzymywać się ani na sekundę. W przerwie pomiędzy kolejnymi mistrzostwami, olimpiadą i treningami postanowiła zająć się nieznaną jej do tej pory dziedziną i wraz z Roxy stworzyć kolekcję idealną na stok.

Roxy x Chloe Kim

Co stoi za powstaniem limitowanej kolekcji Roxy x Chloe Kim? Przede wszystkim pragnienie snowboardzistki, aby nosić na stoku rzeczy wpisujące się w jej indywidualny styl. Odzież sportowa, choć musi być wytrzymała i funkcjonalna, jak najbardziej może być również stylowa, spełniając naszą potrzebę oryginalności i poprawiając komfort psychiczny.Jeśli bić kolejne rekordy, to w dobrym stylu! Kolekcja Roxy x Chloe Kim urzeka pastelową słodyczą i marmurkowym wzorem, choć nie różna jej również odmówić funkcjonalności i wydajności. W propozycjach marki stworzonych wspólnie z olimpijską mistrzynią znajdziesz ubrania, które pozwolą Ci się wyróżnić na stoku, choćby kurtkę Snow Jacket. Model jest wyposażony w membranę ROXY DryFlight®, która ma wodoodporność na poziomie 10k, zapewniając ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem, kiedy będziesz przemierzać ośnieżone stoki. Z kolei przed utratą ciepła uchroni Cię wypełnienie  PrimaLoft® Black Insulance Eco o właściwościach podobnych do naturalnego puchu. Wielokieszeniowa konstrukcja jest wisienką na torcie – podczas zimowych przygód przyda Ci się miejsce na schowanie różnych drobiazgów. Do kompletu możesz dobrać spodnie snowboardowe, na szelkach lub bez, a cały outfit uzupełnić dzianinową czapką i wodoodpornymi rękawicami w soczystym odcieniu czerwieni.