reebok all types of love

Zjednocz się miłością wspólnie z marką Reebok

Zofia O.
|
03 lipca 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Marka Reebok uświadamia nam, że miłość ma wiele odcieni. Najnowsza kampania oraz kolekcja “All Types of Love” celebruje miłość, która nie zna żadnych ograniczeń. Sprawdź!

Reebok od lat nie boi się wspierać ludzi w walce o swoje prawa oraz łamać sztywnych norm, do których przyzwyczaiło się społeczeństwo. Najnowsza kolekcja marki “All Types of Love” to wołanie o sprawiedliwość i równe traktowanie społeczności LGBTQ+. Poprzez ubrania i akcesoria brand pragnie zwrócić uwagę na prawa mniejszości, konieczność zmian oraz tolerancję.


Zobacz kolekcję Reebok

All Types of Love, czyli różne odcienie miłości

“All Types of Love” pokazuje, że każdy ma prawo do wyrażania siebie, swoich przekonań oraz pasji. Dlatego też do kampanii Reebok zaangażował piątkę aktywistów Twiggy, Wazinę, Dylana, Nali i June, którzy w ubraniach i akcesoriach brandu dzielą się swoimi wyjątkowymi historiami. Każdy z nich jest mocno zaangażowany w działania na rzecz LGBTQ+ i wierzy, że świat może stać się lepszy, dzięki wspólnemu zaangażowaniu i zrozumieniu. Taką nadzieję ma również projektant kolekcji Carlos Escobar. 

“Chciałbym, aby ta kampania trafiła do dzieci i młodzieży. By dzieciaki uwierzyły w siebie, walczyły o swoje, by były odważne i miały wiarę, że choć czasami życie nie układa się po naszej myśli, to w końcu wszystko się ułoży. I że ostatecznie inni będą nas postrzegać w kategoriach ludzi, a nie płci czy orientacji seksualnej”.

Carlos Escobar

Co znajdziemy w kolekcji Reebok?

Kolekcja All Types of Love składa się z kultowych modeli butów, doskonale znanych fanom Reebok. Znajdziemy tu Classic Leather Club C 85, Zig Kinetica, Nano X, Forever Floatride Energy i Instapump Fury w nowej odsłonie: tęczowe barwy naniesiono metodą tie dye. Część sneakersów pokryta jest kolorami w całości, inne mają tęczowe elementy, takie jak zapiętki czy sznurówki. Kolekcję uzupełniają koszulki, szorty, spodnie oraz inne akcesoria ozdobione logo z tęczową flagą.

reebok kolekcja

Uczestnicy konkursu Catch The Moment dzielą się z nami swoimi guilty pleasure >>>

Horoskop modowy – Rak  >>>

Produkt tygodnia: pleciona torebka >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów