Przeczytasz w 3 min 18 sty 2021

Zrealizuj noworoczne postanowienia wspólnie z Reebok

tekst: Zofia O.
reebok
Przeczytasz w 3 min

Styczeń to czas realizacji noworocznych postanowień i kontynuacji starych,  pozytywnych nawyków. Bez względu na to, czy kochasz sport, czy dopiero zaczynasz ćwiczyć, ta sportowa kolekcja spełni Twoje marzenia o idealnym treningu. Zobacz propozycje Reebok na 2021 rok!

Nowości Reebok na sezon 2021

Tym razem Reebok chce Ci udowodnić, że sport może być świetną zabawą i łączyć się z wieloma pozytywnymi emocjami. Oprócz idealnej sylwetki i polepszonej kondycji zyskasz przecież codzienną dawkę endorfin i energii na cały dzień. Kultowy brand pragnie jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci trening i zachęcić do wysiłku fizycznego, dlatego nowości marki utrzymane sa w optymistycznych barwach: odcieniach żółtego, zielonego czy fioletowego. Minimalistyczny design crop topów, T-shirtów, bluz i legginsów sprawia, że każda kobieta znajdzie w propozycjach marki coś dla siebie.


Odkryj nowości Reebok

Nowe technologie, które ułatwią Ci trening

Reebok od lat wiedzie prym, jeśli chodzi o sportowe kolekcje i innowacje w nich wprowadzone. Nie może ich też zabraknąć w kolejnym sezonie – marka stawia na technologie, które zwiększą komfort treningu, a jednocześnie zapewnią odpowiednie wsparcie Twojej sylwetce. Jeśli ćwiczysz intensywnie, z pewnością miałaś już problemy z plamami potu widocznymi na Twoich ubraniach. Technnologia Beyond The Sweat, dzięki zastosowaniu podwójnej dzianiny: wewnętrznej warstwy materiału pochłaniającego wilgoć i wodoodpornego materiału na zewnątrz sprawia, że wilgoć wyparowuje. Nikt nie lubi ćwiczyć podczas gorąca, jednak może Ci się zdarzyć bieg w pełnym słońcu czy trening w nagrzanej sali. Activchill Technology to nowa innowacja, zapewniająca komfort podczas wysiłku fizycznego. Materiał wykonany z włókien w pięciokątnym kształcie pozwala na swobodny przepływ powietrza – Twoja koszulka pozostanie sucha przez długi czas, a Ty możesz ćwiczyć dalej, swobodnie i bez przegrzewania się. Marka wprowadziła do swoich kolekcji także odzież szytą z recyklingowanego poliestru klasy premium, który jest wytrzymały i zapewnia optymalne wsparcie i wzmocnienie w problematycznych partiach ciała, np. w okolicach biodra i brzucha. Przetestuj legginsy i szorty z szeroką listwą i doceń to praktyczne rozwiązanie!

Przeczytaj inne artykuły