Przeczytasz w 3 min 16 gru 2022

Answear x Marciano by Guess – daj się zainspirować

tekst: Izabela C.
Przeczytasz w 3 min

W samym środku grudnia dzieje się magia! Zajrzyj z nami za kulisy wyjątkowego eventu stworzonego wspólnymi siłami Answear i Marciano by Guess.

Marciano by Guess to od wielu lat skarbnica inspiracji dla miłośników i miłośniczek zmysłowych, eleganckich propozycji. Pieczę nad nią sprawuje współzałożyciel Guess – Paul Marciano, pod którego wysublimowanym okiem powstają zjawiskowe ubrania i akcesoria. Najnowsza kolekcja marki pasuje do szaf młodych kobiet, które kochają trendy, a jednocześnie zależy im na zachowaniu indywidualnego, oryginalnego stylu. Intensywne kolory, wyraziste printy, odważne kroje i zniewalające dodatki – to właśnie najważniejsze atrybuty Marciano by Guess. Teraz okazją do bliższego poznania marki był ekskluzywny event, na który zaproszono czołowe polskie influencerki.

Królewskie powitanie

Event Answear x Marciano by Guess odbył się w samym sercu Krakowa, w Pałacu Bonerowskim. Śnieżna pogoda nie zakłóciła szampańskiego nastroju i ciepłej, inspirującej atmosfery. We wnętrzach zabytkowego pałacu stworzyliśmy niepowtarzalny klimat marki Marciano by Guess, który czarował uczestniczki już od samego wejścia. Wyjątkowych gości powitaliśmy szampanem i afirmacjami – dziewczyny podczas naszego coctail party miały czas na integrację i zagłębienie się w niesamowity świat Marciano by Guess.

Wyjątkowe stylizacje

Na ten specjalny wieczór każda z uczestniczek eventu wybrała stylizację Marciano by Guess z naszej oferty. Błysk, blichtr, wyrazistość – w kreacjach brandu każda kobieta mogła poczuć się pewnie i wyjątkowo! Ubrania i akcesoria były stałym elementem wydarzenia – wyeksponowane na wieszakach i transparentnych półkach, mogły być podziwiane niczym najlepsze eksponaty w galerii.

Marciano moment

Spektakularna stylizacja nie kończy się na butach i sukience. Składają się na nią fryzura, konkretne gesty, wreszcie zapach. Dlatego podczas eventu skupiliśmy się także na tworzeniu własnych kompozycji zapachowych: zaczęliśmy od krótkiego wykładu na temat historii i powstawania perfum, by potem gładko przejść do warsztatów. Dla każdej z uczestniczek mistrz tworzenia zapachów stworzył indywidualny zapach dopasowany zarówno do kreacji, jak i osobistych preferencji. Pachnące wyobrażenie “własnego ja” zostało zamknięte w uroczych flakonikach, które każda z uczestniczek dostała w prezencie.


Wizualne i zapachowe atrakcje dopełniła muzyka saksofonu grana na żywo. Nie zabrakło też ożywionych dyskusji, delektowania się słodkościami i przeglądania nowości Marciano by Guess.

Przeczytaj inne artykuły