Przeczytasz w 2 min 04 sty 2023

Wesprzyj WOŚP i wylicytuj lifespiracyjną podróż marzeń

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Answear dołącza do jubileuszowego 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W poszukiwaniu zdrowego zachwytu naszym światem i w myśl hasła tegorocznej edycji  WOŚP „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, proponujemy Ci lifespiracyjną podróż i zachwyt nad zorzą polarną.

Komu się zorza marzy?

Bez wątpienia, jest to jedno z najpiękniejszych cudów natury, marzenie wielu podróżników i osób spragnionych obcowania ze zjawiskami, których widok zapamiętają do końca życia. Zorza polarna rozbudza zmysły i jest doskonałym przykładem na to, że siła i piękno drzemiące w naturze wykraczają poza nasze ludzkie rozumienie. Teraz masz szansę zdobyć „bilety” na ten niepowtarzalny spektakl i doświadczyć prawdziwej, pierwotnej magii, podczas pobytu w przeszklonym igloo, podziwiając świetliste tańce na niebie Aurory Borealis.

Wesprzyj WOŚP i jedź zobaczyć zorzę

Jesteście gotowi na przygodę życia? Dołączając do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy coś naprawdę lifespiracyjnego! Właśnie ruszyła nasza licytacja: wygraną jest dwuosobowy wyjazd do miejsca, z którego będziecie mogli podziwiać jedno z najpiękniejszych naturalnych zjawisk – zorzę polarną. W ramach weekendowej wycieczki zapewnimy bilety lotnicze i pobyt w szklanym igloo w fińskim Kakslauttanen Arctic Resort. A także… walizki pełne zimowych stylizacji od answear.com.Pomaganie jest piękne, satysfakcjonujące i magiczne, zwłaszcza, jeśli nagrodą może być wyjazd do jednego z najbardziej zjawiskowych miejsc na ziemi. Skusisz się?

Przeczytaj inne artykuły