Przeczytasz w 2 min 10 lut 2023

Wielki krok w dziejach streetwear premium! Answear.com, Sneakerstudio i PRM ruszają wspólnie w ekscytującą podróż

tekst: Justyna M.
answear poszerza portfolio
Przeczytasz w 2 min

Łączymy nasze moce, siły i wieloletnie doświadczenie z dwoma wyjątkowymi brandami! Częścią naszego lifespiracyjnego świata stanie się Sneakerstudio – jeden z liderów sprzedaży sneakers & streetwear w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wschodząca marka premium street fashion – PRM. 

Dopełniamy nasze wizje tworzenia maksymalnie komfortowej przestrzeni do kreowania własnego, bezkompromisowego stylu. Wykorzystujemy swoje potencjały oraz pasje w wyszukiwaniu i oferowaniu Ci najbardziej pożądanych lifestylowych, światowych marek. Nasza lifespiracyjna oferta wchodzi na nowy poziom! Portfolio Answear.com dopełnią gracze, którzy o sneakersach i streetwearze wiedzą wszystko : Sneakerstudio i PRM.

– Spodobały nam się brandy, które przede wszystkim wyróżniają się unikalną ofertą premium sneakers & streetwear. Dzięki temu połączeniu poszerzamy obszar naszej działalności i możliwość dotarcia do nowych grup klientów z dedykowanymi liniami produktowymi, w tym Gen Z czy klientów zainteresowanych produktami z półki premium i produktów luksusowych – mówi Krzysztof Bajołek, Prezes Zarządu Answear.com.

Sneakerstudio – wszystko, co kochasz w sneakersach

Kochasz sneakersy, dobry design i szerokopojętą kulturę uliczną? Pokochasz Sneakerstudio! Lifestylowo-sneakersowa marka od kilku lat jest doceniana zwłaszcza przez młode pokolenie, które pragnie kreować swój indywidualny, bezkompromisowy sty. W jej ofercie znajdziesz produkty z logo Adidas Originals, New Balance, Carhartt czy Veja. Sneakerstudio znane jest nie tylko w Polsce, za pośrednictwem angielskojęzycznej witryny internetowej sprzedaje produkty w całej Europie. Sama marka zrodziła się w 2015 roku na krakowskim Kazimierzu, gdzie przy ulicy Starowiślnej 55 mieści się jej stacjonarny butik, który już stał się kultowym miejscem dla lokalnych sneakerheadów, artystów i fanów kultury ulicznej.

PRM – streetwear z najwyższej półki

Wyjątkowe współprace, limitowane kolekcje, najbardziej pożądane sneakersy… To kwintesencja PRM, stosunkowo świeżego konceptu, który łączy świat mody ulicznej z unikatowymi projektantami z całego świata. To właśnie tutaj znajdziesz luksusowe i kultowe już marki streetwear: Y-3, A.P.C., Marni, A-Cold-Wall, MISBHV czy Rick Owens. Ofertę PRM możesz eksplorować online lub w klimatycznym butiku, który znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Świętokrzyskiej 16 i jest licznie odwiedzany przez ikony stylu, popularnych influencerów oraz prawdziwych fanów streatweru.

Przeczytaj inne artykuły