Przeczytasz w 2 min 04 maj 2022

Art Food Inspirations – rusza najbardziej smakowity konkurs fotograficzny!

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Zasiądź z nami do stołu – zapraszamy Twoją artystyczną duszę na wyjątkową ucztę, podczas której zaspokoisz swój estetyczny zmysł i smak. Tematem 3. już edycji naszego międzynarodowego konkursu jest bowiem jedzenie.

O jedzeniu można opowiadać w nieskończoność – to w końcu jedna z obowiązkowych części naszego życia, która może być smaczna, satysfakcjonująca, inspirująca i… piękna. Chcemy wspólnie stworzyć spektakularną galerię smaków i obrazów. Zawładnąć zmysłami, wzbudzić podziw i zachwyt, jak u najlepszych mistrzów kulinarnej sztuki (która przecież może być sztuką przez duże “S”). Dołącz do nas, uchwyć to, co podbije nasze serca i żołądki, a przede wszystkim wizualnie nas oczaruje.

Konkurs pełen pyszności

W międzynarodowym konkursie fotograficznym Art Food Inspirations udział może wziąć każdy, a jego zasady są niezwykle klarowne. Wystarczy, że uchwycisz swoje kulinarne inspiracje, pokażesz, jak smakujesz świat, a gotowe zdjęcie lub video wrzucisz na swój Instagram z hasztagiem  #foodspiration_pl i oznaczeniem @answear. Miło widziana jest historia, jaka skrywa się za przygotowaną pracą. Docenimy wszystko, zarówno Twoje zmagania we własnej kuchni, kolorowe smakowitości lokalnego targu, jak i wykwintne danie z najlepszej restauracji. Na najlepszych czekają nagrody: 5000 zł na spełnienie swoich marzeń (niekoniecznie kulinarnych), iPhony 12 Pro, iWatch oraz bony na zakupy w answear.com. Masz czas do 30 czerwca 2022!

Inspiruj się najlepszymi

Inspiracje mogą czaić się na każdym kroku, nie tylko w kuchni. Jeśli jednak nadal to dla Ciebie zbyt mało, zerknij na prace przygotowane przez ambasadorów naszego konkursu. Wśród nich znalazły się postacie dobrze znane w instagramowym świecie: cukiernicza life-hackerka Agata Stankiewicz, bloger-odkrywca, który podróże kocha na równi z jedzeniem Filip Turowski oraz mistrzyni lifestylowych (w tym kulinarnych) kadrów Dominika Brudny.

Przeczytaj inne artykuły