Przeczytasz w 3 min 04 cze 2022

Answear inspiruje podczas Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

tekst: Zofia O.
Przeczytasz w 3 min

Topowe artystki, 2 dni wypełnione muzyką pełną mocy, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy o odwadze i byciu sobą– to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”, którego zostaliśmy głównym partnerem. Poczuj tą kobiecą energię i bądź tam z nami!

Dlaczego zostaliśmy partnerem Co Jest Grane Festival?

Nie możemy ograniczać się wyłącznie do mody – chcemy sięgać po więcej i inspirować do życia na własnych zasadach. Dlatego angażujemy się  różnorodne inicjatywy i projekty. Nie ukrywamy, że mocno zależy nam na kobietach.  Wierzymy w ich siłę, podziwiamy za odwagę, dopingujemy do zmian, łamania schematów i walki: o siebie, swoje życie i lepsze jutro. Dlatego po raz kolejny, patronujemy festiwalowi kobiecych głosów, którego tegoroczna edycja odbywa się pod nazwą “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com” Współpraca przy tworzeniu festiwalu jest dla nas wyróżnieniem, a także okazją, by głos festiwalowych bohaterek stał się jeszcze mocniej słyszalny, a ich historie i postawy mogły inspirować kolejne pokolenia odbiorców. Dołączysz do nas? Widzimy się już 17 i 18 czerwca w Warszawie, na terenie kultowych Łazienek Królewskich.

Kogo usłyszysz na festiwalu?

W tym roku stery zarówno na scenie, jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wystąpią m. in.: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Igo, Karaś/Rogucki i Natalia Przybysz.Inspirujące festiwalowe atrakcje

Tegorocznej edycji “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com” będzie towarzyszyła także specjalna, festiwalowa strefa spotkań pod hasłem „BE BRAVE” stworzona przez answear.LAB. Odbędą się w niej spotkania oraz rozmowy z artystkami i artystami m. in. o odwadze i byciu sobą. Zaraz przy strefie “BE BRAVE” będzie znajdował się showroom answear.LAB, w którym będziesz mogła obejrzeć najnowszą kolekcję, a także skorzystać z wielu atrakcji.Mamy nadzieję, że “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com” stanie się fantastycznym sposobem na relaks i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody w samym sercu stolicy. Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1. Już nie możemy się Ciebie doczekać!

Przeczytaj inne artykuły