Celebruj świąteczny czas prezentami od Adidas

Zofia O.
|
06 grudnia 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Szukasz wymarzonego prezentu na święta 2022? Sprawdź propozycje od marki Adidas!

Trzy paski pod choinką

Już za chwilę nadejdzie ten moment – czas grudniowych celebracji. Wspólne świętowanie, długie rozmowy przy stole, przeglądanie rodzinnych albumów, gry i zabawy, na które w codziennej bieganinie nie starcza czasu… Niech tym aktywnościom towarzyszy także radość z otrzymanych prezentów – czasem niespodzianek, czasem upominków z listy życzeń. Inspiracji, niezawodnie, dostarcza marka Adidas.

Cały ten dres

Prezentownik Adidas otwiera jeden z najbardziej spektakularnych podarunków – dresowy komplet, koniecznie w odcieniu świątecznej czerwieni lub zieleni. Bluza i dresowe spodnie będą nie tylko idealnym prezentem dla wszystkich wielbiących trend y2k – mogą stać się symbolicznym znakiem rozpoznawczym pary lub całej rodziny. W końcu, zamiast robić świąteczne zdjęcie w jednolitych piżamach możesz zainicjować nową tradycję i w rodzinnym gronie zapozować w takich samych dresach Adidas. Pamiątka na całe życie!

Ikona dla ikon stylu

A jeśli nie dres, to co? Pod choinką może się również znaleźć minimalistyczny klasyk, idealny dla osób w każdym wieku. Mowa tu o bluzie lub T-shircie z kultowym logo marki. Uniwersalne, ponadczasowe i topowe, pomimo upływu lat – ubrania Adidas mają szansę stać się trafionym prezentem. Celuj zarówno w nieśmiertelną biel i czerń, jak i pastelowe kolory.

Komfort na co dzień

Pozostając w temacie ikon, sportowe buty Adidas to kolejna z naszych prezentowych propozycji. Warunek jest jeden – musisz dokładnie znać rozmiar buta osoby obdarowywanej. Jeśli poznasz tę tajemnicę, pozostaje Ci tylko wybrać odpowiedni model. Od lat popularnością cieszą się takie evergreny marki, jak Stan Smith, Superstar i Forum. W ich przypadku warto polować na limitowane edycje, które staną się głównym punktem kolekcji każdego sneakermaniaka.

Moc dodatków

Nie zapominajmy o “drobiazgach”, które podkręcą każdy look. To z ich pomocą można najprecyzyjniej wyrazić siebie. Czapka z daszkiem, topowy bucket hat, plecak lub nerka mogą stać się ciekawym świątecznym upominkiem.

Magiczne momenty z Adidas

Niech czas celebracji i spotkań z bliskimi trwa jak najdłużej. Prezenty to tylko dodatek – liczy się coś więcej!  Adidas przypomina nam też o tym, jak ważne jest by znaleźć osoby, wśród których jesteśmy w pełni sobą. To jest największy komfort i najpiękniejszy dar.