Przeczytasz w 2 min 23 cze 2022

Converse x Peanuts, czyli powrót lubianych bohaterów

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Gang Peanuts już tu jest! Czas zaprzyjaźnić się z kultowymi bohaterami komiksu. Snoopy, Charlie Brown, Woodstock… być może te kolorowe postacie podbiją serca również najmłodszych? Wszystko to za sprawą międzypokoleniowej kolekcji Converse, którą znajdziesz także na Answear. Sprawdź!

Świat sztuki i popkultury to niekończące się źródło inspiracji. Udowadnia to kolejna marka, która przenosi na swoje produkty legendarny i jeden z najpopularniejszych amerykańskich komiksów. Mowa, oczywiście, o Converse, która nawiązała współpracę z twórcami Peanuts, tworząc nowe wersje modelu Chuck Taylor. Gang Peanuts pojawia się również na odzieży i akcesoriach, w zabawny sposób łącząc modę i komiks. Co więcej, propozycje marki przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.Kolekcja Converse x Peanuts

Zainspirowana niezapomnianymi historiami Charliego Browna i Snoopy’ego, kolekcja łączy zabawną estetykę komiksu z tradycyjnymi detalami, dzięki czemu ​​każdy znajdzie coś dla siebie. Wyróżnia się tutaj przede wszystkim sylwetka Chuck 70 z nadrukiem kamuflażu Woodstock na całej powierzchni oraz One Star z grafikami Snoopy’ego i Woodstock. Na ikonicznych modelach obuwia się jednak nie kończy! Converse x Peanuts to także T-shirty, koszulki polo i szorty pokryte podobiznami ulubionych bohaterów, które z przyjemnością będziesz nosić Ty, jak i Twoje dziecko.

Oprócz odzieży i obuwia, współpraca Converse i Peanuts obejmuje szereg markowych akcesoriów, w tym czapkę i plecak, ozdobione komiksowymi szkicami. Paleta kolorów kolekcji jest odważna, ale minimalistyczna, skupia się na podstawowych barwach, takich jak czerwień, z akcentami żółci, czerni i bieli.

Przeczytaj inne artykuły