Encyklopedia marek: Happy Socks

Anna Szwec
|
02 marca 2018
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

Szwedzki design który przełamuje rutynę i dodaje kolorów codzienności – poznajcie historię kolorowych dodatków od Happy Socks! 

Pomysł na markę Happy Socks narodził się jesienią 2008 r. w Stockholmie. Za jej powstanie odpowiedzialna jest dwójka przyjaciół: Mikael Söderlind, który wcześniej zajmował się grafiką i Viktor Tell, który pracował w reklamie. Chcieli oni zamienić codzienny,  niepozorny element garderoby w kolorowy, oryginalny dodatek, który będzie będzie miał moc wywoływania uśmiechu. W 2014 r. po wypuszczeniu lini Happy Socks Underwear marka przeżyła prawdziwy rozkwit i jest dostępna w ponad 90 krajach na całym świecie. Obecnie Happy Socks zajmuje się produkcją skarpet oraz bielizny dla kobiet i mężczyzn oraz rajstop i skarpet dla dzieci.

Wszystkie produkty Happy Socks wykonane są z najwyższej jakości mieszanki bawełny i elastanu co sprawia, że noszenie ich to komfort i wygoda. Ich dodatki urozmaicą nawet najprostszy zestaw, dodając stylizacjom humoru, a dbałość o szczegóły pozwala Happy Socks zachować i stale rozwijać jakość produktu.

Niezliczona opcja wersji kolorystycznych oraz oryginalnych wzorów występuje w wersji Unisex – jak mówią twórcy, chcą, aby ich skarpetki noszone były przez każdego. Wyobraźnia szwedzkich projektantów nie ma granic i przy każdej nowej kolekcji zaskakują swoich klientów nowymi, niezwykle kreatywnymi oraz radosnymi wzorami na skarpetkach.

Brand może pochwalić się też imponującą liczbą kolaboracji – współpracowali między innymi z takimi markami jak Billionare Boys Club, Wesc, Opening Ceremony, Adidas, Keds czy Snoop Dogg.

Sprawdźcie ofertę Happy Socks w answear.com: