Przeczytasz w 4 min 02 mar 2018

Encyklopedia marek: Happy Socks

tekst: Anna Szwec
Przeczytasz w 4 min

Szwedzki design który przełamuje rutynę i dodaje kolorów codzienności – poznajcie historię kolorowych dodatków od Happy Socks! 

Pomysł na markę Happy Socks narodził się jesienią 2008 r. w Stockholmie. Za jej powstanie odpowiedzialna jest dwójka przyjaciół: Mikael Söderlind, który wcześniej zajmował się grafiką i Viktor Tell, który pracował w reklamie. Chcieli oni zamienić codzienny,  niepozorny element garderoby w kolorowy, oryginalny dodatek, który będzie będzie miał moc wywoływania uśmiechu. W 2014 r. po wypuszczeniu lini Happy Socks Underwear marka przeżyła prawdziwy rozkwit i jest dostępna w ponad 90 krajach na całym świecie. Obecnie Happy Socks zajmuje się produkcją skarpet oraz bielizny dla kobiet i mężczyzn oraz rajstop i skarpet dla dzieci.

Wszystkie produkty Happy Socks wykonane są z najwyższej jakości mieszanki bawełny i elastanu co sprawia, że noszenie ich to komfort i wygoda. Ich dodatki urozmaicą nawet najprostszy zestaw, dodając stylizacjom humoru, a dbałość o szczegóły pozwala Happy Socks zachować i stale rozwijać jakość produktu.

Niezliczona opcja wersji kolorystycznych oraz oryginalnych wzorów występuje w wersji Unisex – jak mówią twórcy, chcą, aby ich skarpetki noszone były przez każdego. Wyobraźnia szwedzkich projektantów nie ma granic i przy każdej nowej kolekcji zaskakują swoich klientów nowymi, niezwykle kreatywnymi oraz radosnymi wzorami na skarpetkach.

Brand może pochwalić się też imponującą liczbą kolaboracji – współpracowali między innymi z takimi markami jak Billionare Boys Club, Wesc, Opening Ceremony, Adidas, Keds czy Snoop Dogg.

Sprawdźcie ofertę Happy Socks w answear.com:

1.Skarpety Palm 2. Skarpety Jungle 3. Skarpety Banana 4. Skarpety Smile

  
1.Skarpety Mix Max 2. Skarpety Filled Optic 3. Skarpety Wave 4. Skarpety Dot Split

 
1. Skarpetki Happy Socks 2. Skarpetki Happy Socks 3. Skarpetki Happy Socks 4. Skarpetki Happy Socks

 1.Figi Keith Haring Cheeky 2. Skarpety Party Animal Singing Bithday Box 3. Skarpetki Year Anniversary Giftbox 4. Skarpetki Easter Gift Box

 

1.Bokserki Happy Socks 2. Bokserki Happy Socks 3. Figi Happy Socks 4.Figi Happy Socks

Przeczytaj inne artykuły