Fantasia i ANSWEAR.com – najmodniejsze połączenie sezonu

Izabela C. - 05/09/17

Razem z Fantasią przygotowaliśmy wyjątkową akcję: teraz w każdym kubku czeka kod na 25 zł zniżki na zakupy. Ale to nie wszystko: przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Jeśli uwielbiasz zakupy z odrobiną fantazji, ta akcja jest dla Ciebie! Wystarczy, że kupisz dowolny jogurt Fantasia, zrobisz zakupy w ANSWEAR.com i w koszyku zakupowym wpiszesz specjalny kod rabatowy, który znajdziesz w środku kubka. Kod uprawnia do 25 złotych zniżki, które otrzymasz przy zakupach za minimum 100 złotych.

Jednak to nie koniec! Jeśli chcesz wygrać voucher na zakupy ANSWEAR.com o wartości 500 zł, weź udział w naszym konkursie!

Aby wygrać, wystarczą 3 proste kroki:

Kup jogurt Fantasia.

Zainspiruj się zakupionym smakiem i ułóż swoją modową kompozycję. Pamiętaj, by pokazać na niej swoją Fantasię!

Wrzuć zdjęcie swojego zestawienia na Instagram i oznacz je #modanafantasie. Post musi być widoczny publicznie.

Co tydzień jedna osoba wygrywa! Konkurs trwa do 30.10.2017.

Więcej informacji znajdziesz tutaj>>

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear