Fight for Yourself – kolekcja dla współczesnych wojowniczek

Barbara R.
|
11 maja 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Marz, działaj i walcz – o siebie i swoją przyszłość. Skąpana w odcieniach srebra i czerwieni najnowsza kolekcja Answear.LAB jest hymnem współczesnej wojowniczki.

Wielkie marzenia nie muszą tkwić w odległej, z pozoru niedostępnej dla Ciebie sferze. Czego pragniesz? Do czego dążysz? Ruszaj po to! Jeśli jesteś wystarczająco zdeterminowana, pewna swoich sił i przepełniona wiarą we własne możliwości, nic Cię nie powstrzyma. Zapewne po drodze czekają na Ciebie wzloty i upadki. Nic nie szkodzi. Walcz o swoje i nie pozwól, by inni Cię zdegradowali czy ostudzili Twój zapał.

Marzenie, o które nie musisz walczyć, to nie marzenie – to sen podczas krótkiej drzemki. Jedno zmienia Twoje popołudnie. Drugie zmienia Twój świat. Walcz dalej!

Silna kobieta według Answear.LAB

Fight for Yourself, czyli najnowsza kapsułowa kolekcja Answear.LAB, to opowieść o sile, woli walki, determinacji i wytrwałości. Choć w kolekcji pojawiają się bojowe czerwienie, a jednym z rekwizytów w kampanii są bokserskie rękawice mistrzyni Europy Sashy Sidorenko, całość nabiera metaforycznego wydźwięku.  Siła tkwi w Tobie! Tak samo w Twoich mięśniach, jak i w charakterze czy w duszy. Odwaga i siła, ta psychiczna, jak i fizyczna, nie wyklucza wrażliwości. Nie wyklucza też momentów słabości – nie wątp w swoją siłę tylko dlatego, że na Twojej zbroi jest mała rysa czy pęknięcie. Zbierz w sobie całą moc i uwierz, że pomimo niesprzyjających ludzi, okoliczności i czasów, możesz osiągnąć sukces.

Fight for Yourself by Answear.LAB

Średniowieczne zbroje są odległą przeszłością, dziś symbolikę odwagi i siły można pokazać z pomocą ubioru w inny sposób. Intensywne, przepełnione energią czerwienie, marynarki z podkreśloną linią ramion, srebrne siateczki przypominające rycerskie tuniki oraz srebrne łańcuchy w roli biżuterii – to tylko niektóre z elementów goszczących w kolekcji Fight for Yourself. Żywiołowy nastrój uzyskano tu dzięki kolorystycznym kontrastom, efektownym draperiom i wyrazistym dodatkom, dzięki którym stworzysz sylwetkę współczesnej wojowniczki.