Hity CANAL+ – jakie serialowe i filmowe produkcje warto obejrzeć?

Justyna M.
|
08 grudnia 2021
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

Jesienią ogrzej się w blasku gorących hitów CANAL+! Miłość, dramat, komedia, kryminał – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.  Oto najpopularniejsze produkcje stacji, które teraz, dzięki specjalnemu voucherowi,  będziesz miała okazję obejrzeć przez miesiąc całkowicie za darmo!

Planeta singli. 8 historii – różne oblicza miłości

“Planeta singli. 8 historii” to 168 aktorów, 96 lokacji, 73 dni zdjęciowe, 4 kraje i ponad 1000 statystów, ale przede wszystkim 8 historii miłosnych wzlotów i upadków. Każda z nich stanowi zamkniętą całość zaprezentowaną oczami innego reżysera. Bohaterzy, choć różnią się wiekiem, pochodzeniem czy motywacją do poszukiwania drugiej połówki za pośrednictwem aplikacji randkowych, pragną jednego – chcą znaleźć miłość. Premiera pierwszego filmu “Planeta singli. Historia pierwsza: zjazd absolwentów” już dziś!

The Office PL – biurowy absurd osiąga szczyt

Prsawdopodobnie jest to jedna z najlepszych polskich satyr społecznych ostatnich lat! Polska wersja jednego z najpopularniejszych seriali komediowych  opowiada o perypetiach pracowników „Kropliczanki”, firmy produkującej wodę. Na czele biura stoi Michał Holc, grany przez Piotra Polaka, który czuje zagrożenie ze strony nowej wiceprezeski Patrycji, w którą wcieliła się Vanessa Aleksander. W serialu nie brakuje humoru przekraczającego wszelkie granice i skumulowanego biurowego absurdu, który zrozumieją nie tylko korpoludki.

Kruk. Czorny woron nie śpi – kryminalne zagarki Podlasia

Serial pachnący tajemnicą i mrokiem… idealny na ponure listopadowe dni. “Kruk. Czorny woron nie śpi” jest kontynuacją podlaskiej historii  komisarza Adama Kruka, który musi mierzyć się z wewnętrzymi demonami. Kruk (w tej roli znakomity Michał Żurawski) wraca do Białegostoku, gdzie nie tylko prowadzi śledztwo dotyczące mafijnych interesów, ale też poddaje się rytuałom szeptów, które mają uzdrowić jego duszę. Pomaga mu w tym stara Szeptucha.

Klangor – w skandynawskim klimacie

“Klangor” to przejmujące połączenie brutalnego dreszczowca z rodzinnym dramatem zrealizowane w iście skandynawskim stylu. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę, podczas których wielokrotmie będzie musiał zaprzeczyć dotychczasowym wartościom, które definiowały go jako ojca, męża, człowieka.

KRÓL – miastem może rządzić tylko jeden

“KRÓL” jest jedną z największych superprodukcji CANAL+ ostatnich lat. Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy. Pewnego dnia przejmuje opiekę nad młodym chłopakiem, Moszem Bernsztajnem, w którym widzi swojego następcę. Tymczasem spisek na szczytach władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju, wpływając na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta.


Oglądaj światowe i polskie seriale, filmy, dokumenty, oryginalne produkcje CANAL+ oraz emocjonujące sportowe rozgrywki na żywo!

CANAL+ online to serwis streamingowy dostępny na canalplus.com oraz za pośrednictwem aplikacji CANAL+. Można z niego korzystać bez długoterminowej umowy, na dowolnym ekranie i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Serwis daje dostęp do produkcji od największych wytwórni filmowych (m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal), hitów kinowych, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Planeta Singli, The Office PL, Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk) oraz najlepszych wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów cyklu WTA Tour.

Dla klientów Answear CANAL+ online przygotował niespodziankę – miesięczny dostęp do pakietu CANAL+ w prezencie. Oczekuj vouchera z unikatowym kodem dostępu do  serwisu wraz z Twoim zamówieniem i przygotuj się na pełne inspiracji filmowe wieczory.