Kilka modnych torebek na wiosnę 2016

Joanna K. - ANSWEAR.com - 24/02/16

Najmodniejsze torby

W dalszym ciągu macie dylemat, jaką torbę wybrać na wiosnę? Oto kilka naszych propozycji. 

[one-half-first] Torebka dla kobiety to nie tylko modny gadżet, ale prawdziwa przyjaciółka. To właśnie w jej towarzystwie spędzamy całe dnie i bywamy nierozłączne :) Dlatego tak ważny jest dla nas jej wybór. A wybierać możemy spośród naprawdę szerokiej gamy modeli.

Najmodniejsze torebki, czyli  co wybrać w tym sezonie?

Praktyczną, dużą torbę typu shopper? Brązową skórzaną torbę w stylu Karen Blixen? Torebkę z frędzlami w stylu boho? A może torebki przypominające kształtem mini-kuferki lub torebki z frędzlami w stylu boho? Jedno jest pewne, w tym sezonie możemy użyć wyobraźni i wybrać torebkę jaka tylko nam się podoba. [/one-half-first]

[one-half]W sezonie wiosna-lato 2016 najmodniejsza jest różnorodność form, także jeśli chodzi o torebki.

Najmodniejsze torebki – nosimy, co lubimy

Dlatego w pogoni za torebką idealną pamiętajmy, że przede wszystkim liczy się kreatywność, styl oraz fantazja. Dla wszystkich kobiet, które nie lubią zbyt długo szukać, mamy doskonałą wiadomość. W sklepie answear znajdziemy naprawdę dużo interesujących, a przede wszystkim, modnych modeli. Z całą pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Nie znalazłaś swojej wymarzonej torebki? Oto inne propozycje. [/one-half]

Torebka typu shopper z kolekcji Medicine Work in Progress

torba shopper Medicine

Pleciona torebka z kolekcji Pepe Jeans:

Torebka Tillo - Pepe Jeans

Biała torebka z kolekcji Calvin Klein Melissa Flat Crossover

Biała torebka

Średniej wielkości torebka z frędzlami z kolekcji Pepe Jeans

Torebka marki Pepe Jeans

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear