Jak wybrać idealny prezent na walentynki?

Justyna M.
|
08 lutego 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Love is in the air! W święto miłości wyraź swoje uczucia w najbardziej inspirującej formie.

W poszukiwaniu prezentu idealnego na walentynki

To już ten czas! W przededniu święta zakochanych szukamy najpiękniejszych, najbardziej inspirujących prezentów – zarówno dla niej, jak i dla niego.  Poszukiwaniom tym zawsze towarzyszą ogromne emocje –  chcemy w końcu sprawić najbliższym osobom autentyczną radość, spełnić ich marzenia, podarować coś wyjątkowego, oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Prezent na walentynki powinien przecież być wyrazem naszych uczuć, symbolizować miłość, przywiązanie, wierność. Nie zapominajmy o trwałości – jeśli miłość ma być wieczna, niech walentynkowy upominek będzie na całe życie, służy funkcjonalnością, cieszy oczy, ozdabia stylizacje i przypomina o cudownych chwilach.

Czym zaskoczyć bliską osobę?

Możliwości masz mnóstwo, od klasyków, takich jak biżuteria, torebki i inne elementy garderoby, bo przeróżne gadżety i dekoracje do domu, wreszcie kończąc na elementach związanych z zainteresowaniami drugiej połówki. Jak w tym morzu walentynkowych inspiracji nie zatonąć? Cóż, w przypadku poszukiwania idealnego prezentu, musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań, związanych z charakterem, upodobaniami, hobby, sposobem spędzania wolnego czasu i stylem bliskiej osoby. W końcu, idealny upominek to taki, który płynie prosto z serca, wynika z naszych uczuć i, jednocześnie, zaspokaja potrzeby osoby obdarowanej. A tych potrzeb może być przecież mnóstwo! Czy Twoja druga połówka:

Śledzi trendy lub, po prostu, uwielbia dobrze wyglądać? Podaruj jej efektowny produkt którejś z topowych marek. Wyselekcjowany, designerski, wyjątkowy, tak jak ona.

Pragnie z Tobą spędzić więcej czasu? Zorganizuj romantyczny weekendowy wypad albo spokojną kolację w domowym zaciszu.

Zaczęła ćwiczyć jogę? Sprezentuj jej designerską matę do ćwiczeń albo wspólnie wybierzcie się na zajęcia.

Kocha ekstremalne przygody? Od wyprawy na ściankę wspinaczkową po wspólny skok ze spadochronu – tutaj masz naprawdę pole do popisu.

Selfdate – wymarzony prezent dla samej siebie

W popkulturze walentynki bywają dyskryminujące – utarło się przecież, że to święto dwóch osób. Nie daj się jednak zwariować – jeśli sama jesteś sobie sterem, żeglarzem i okrętem, nie musisz czuć się wykluczona. W walentynkowy wieczór zorganizuj selfdate. Zrób coś dla siebie – coś, o czym o dawna marzyłaś i na co miałaś ochotę. Spraw sobie wymarzony prezent – także ten dla siebie samej powinien odpowiadać na Twoje aktualne potrzeby. Wieczór w spa czy z campowymi filmami? Szpilki na 12-centymetrowym obcasie, a może innowacyjna kurtka na górskie wyprawy? Obdarz się miłością i podaruj sobie trochę przyjemności. Zasługujesz na to, co najlepsze, najciekawsze i najbardziej inspirujące. 

Walentynki tuż tuż! Niech święto miłości będzie okazją do wyrażenia swoich uczuć w najwspanialszej formie! Nie lubisz pakować prezentów? Żaden problem! Zrobimy to za Ciebie!