Jesienne migawki uczestników konkursu #Lifespiration Starts Here

Izabela C.
|
04 listopada 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Te widoki zachwycą wszystkie jesieniary i jesieniarzy! Zobacz, jak najbardziej kolorowa pora roku mija uczestnikom naszego konkursu Lifespiration Starts Here. 

Malownicze widoki na każdym kroku

Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby zachwycać się feerią odcieni złota, czerwieni i brązów przebijającą się przez jesienną mgłę lub widoczną w zwierciadle kałuży. Malownicze jesienne widoki zachwyciły także uczestników konkursu, którzy na zdjęciach uwieczniają naturę we wszystkich możliwych konfiguracjach. Jesień jest piękna w całej Europie!

Przytulne wieczory w domowym zaciszu

Jesienią ogrzewamy się nie tylko w blasku nisko zawieszonego na nieboskłonie słońca – to przecież czas, kiedy długie wieczory najchętniej spędzamy w domu. Otuleni grubym kocem, w blasku świec i w oparach gorącej czekolady, pochłaniamy ulubioną książkę lub organizujemy serialowe maratony. A Ty co robisz w wolnym czasie?

Radość w żółtych płomieniach liści

Jako dzieciaki uwielbialiśmy zabawy w stercie opadłych, pożółkłych liści. Teraz ich szelest pod stopami może sprawiać tyle samo radochy! Jesień inspiruje do długich i krótkich spacerów, zachęca do zabawy z czworonogiem i poszukiwania wraz z dziećmi najprawdziwszych skarbów, z których później będzie można stworzyć całe rodziny kasztanowych ludzików.

Poczuj lifespiracje!

A jak w Twoich oczach przedstawia się jesień? Może też masz ochotę uwiecznić jej piękno? Pokaż nam swoje inspiracje – nadal czekamy na Twoje prace w ramach konkursu #Lifespiration Starts Here. Masz czas do 30 listopada.