KAMPANIA TOMMY HILFIGER NA WIOSNĘ-LATO 2015

Barbara R. - 13/03/15

7glowne

Tym razem Tommy Hiliger zaprasza wszystkich na rock-and-roll’owe wesele Behati Prinsloo. To wydarzenie jest niepowtarzalną kompilacją postaci i stylów, z którymi każdy klient może się utożsamić. Powiecie tej kolekcji „I do”?

Nowa kampania marki Tommy Hilifger jest opatrzona hasłem „I DO HILFIGER rockthelove”. Tym samym wskazuje na jej podstawowe elementy – rock i wesele. Ta uroczystość u Hilifgerów rożni się znacznie od standardowego wyobrażenia przyjęcia weselnego, z masą loków i strojnymi ubraniami. Na zdjęciach wykonanych przez Craiga McDeana, zamiast tradycyjnych koktajlowych sukienek i sztywnych garniturów, goście mają na sobie sporo dżinsu, zwiewne, pasiaste sukienki, perfekcyjne białe koszule i hipisowskie dodatki. Jednym słowem rock-and-roll!

– Dzięki perfekcyjnie skrojonym kreacjom i wesołym nastrojom gości, uroczystość zdominowało nieodparte wrażenie luzu i beztroski. Ślubny dress code? Tradycyjny, odświętny strój został przełamany lekką nonszalancją dzięki sporej dawce jeansu, skóry, pasków i cekinów(…). Tak wygląda miłosne szaleństwo w stylu Hilfigerów! – można przeczytać w materiałach prasowych.

Dasz się ponieść temu szaleństwu?

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

> zobacz produkty marki Tommy Hilfiger

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear