Przeczytasz w 3 min 12 paź 2023

Kobieca siła objawia swoją moc w nowej kolekcji Answear.LAB

tekst: Sara
Przeczytasz w 3 min

Kobiety to superbohaterki codzienności i wojowniczki, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Odkryj swoją kobiecą siłę z najnowszą kolekcję The Power of Woman od Answear.LAB, w której modowe wyzwania stają się studium do rozkwitu pewności siebie i unikalnego stylu.

Zdeterminowana, świadoma swojej sprawczości i pewna siebie – taka jest kobieta Answear.LAB. To prawdziwa architektka życia śmiało kreująca własną rzeczywistość. Nieustępliwie dąży do wyznaczonego celu niezależnie od tego, czy ma na sobie doskonale skrojony garnitur, czy cekinową sukienkę. Z czułością pielęgnuje swoją wewnętrzną superbohaterkę, bo wie, że kobieca siła to jej największy atrybut.

Odkryj The Power of Woman z nową kolekcją Answear.LAB. Marka od zawsze dążyła do odkrywania kobiecej esencji poza modą, a jej najnowsze stylizacje są wyrazem tej pasji. Answear.LAB nie tylko podkreśla piękno każdej kobiety, ale również celebruje jej siłę. Rozlicza stereotypy, przekonując, że kobiecość to połączenie wrażliwości, potęgi charyzmy, niesamowitej pewności siebie oraz zdolności do pokonywania przeszkód.

– Każda kobieta ma w sobie supermoc. Choć często jesteśmy galaktykami złożonymi z różnych doświadczeń, celów oraz pragnień, łączy nas ogromna siła i odwaga, z jaką idziemy przez życie. Answear.LAB chce poprzez modę dodawać wszystkim kobietom pewności siebie. Dlatego w kolekcji The Power of Woman postawiłyśmy na power dressing w ponadczasowym designie – mówi Agnieszka Pruchnik, brand dyrektorka Answear.LAB.

Kobieca siła według Answear.LAB

Kolekcja The Power of Woman to połączenie klasycznej mody z obowiązującymi trendami. Jest kobieco, odważnie i inspirująco. W nowej kolekcji znajdziemy bowiem klasyczną, czarną satynową sukienkę z piórami, ale także garnitur w głębokim granacie i kombinezon w galaktyczny print.

Stylizacje łączą w sobie różne faktury, tkaniny oraz elementy damskiej i męskiej garderoby. W opowieści o superbohaterkach kolekcji niebagatelną rolę odgrywają kolory. Czerń, królewski błękit, lapis lazur czy lawenda są metaforą wewnętrznej siły kobiet. Mocną kolorystykę tonuje krem i odcienie szarości widoczne zwłaszcza w okryciach wierzchnich.

„Kobieca siła” (women power) oprócz odwagi, oznacza dla marki także nieoczywiste połączenia. Cekiny w duecie z dzianiną, włochate tekstury i błysk, modele oversize i bardziej dopasowane tworzą w The Power of Woman spójną modową całość.

Mocne fasony, takie jak lakierowana spódnica, awiatorka lub kobaltowy płaszcz, korelują doskonale m.in. z jasnofioletową sukienką oraz transparentnymi topami. Wyraźne akcenty, takie jak klamry i dżety, pojawiają się także w akcesoriach i obuwiu. W odzieży widoczne są w transparentnych bluzkach oraz ramoneskach w trendowym wydaniu. Answear.LAB przekonuje, że w każdym z tych zestawów kobieta poczuje swoją wewnętrzną siłę.

Przeczytaj inne artykuły